Nela Slováková, vítězka reality show Hotel Paradise a účastnice unikátního dokumentárního cyklu neohroŽENY si nechala zvětšit prsa silikonem. Operaci prováděl letos v polovině října plastický chirurg Lukáš Frajer z renomované kliniky Perfect Clinic. Nela toužila po pevných, ale zároveň přirozeně vypadajících „trojkách“ a podle lékaře nebyl důvod jejímu požadavku nevyhovět.  Vše proběhlo v pořádku, Nela už je i po rekonvalescenci, a s výsledkem je velmi spokojená.

„Teď, šest týdnů po operaci, už moje nová plná prsa začínají vypadat úplně přirozeně a já jsem naprosto spokojená.  eště pořád, když se vidím v zrcadle, tak si říkám, jak mám krásná prsa,“ říká vítězka nedávné reality show. Nela se původně rozhodovala mezi dvěma soukromými zdravotnickými zařízeními. „Po konzultaci byla pro mě Perfect Clinic jasná volba. Zapůsobil na mě jednak přístup pana doktora Frajera, který mi vše podrobně vysvětlil a působil velmi důvěryhodně a zkušeně. A vliv hrálo také moderní prostředí kliniky a její působivá atmosféra,“ vysvětluje své rozhodnutí tato neohroŽENA.

Perfect clinic

Plastický chirurg Lukáš Frajer patří do týmu lékaře Romana Kufy. Společně operují jednak na soukromém pracovišti v Perfect Clinic, kde právě augmentace prsou patří k nejčastějším zákrokům. Tento tým ovšem také od letošního jara působí ve Fakultní nemocnici v Motole, v nově zřízeném oddělení plastické chirurgie. Lékaři se zde věnují plastickým operacím s výhradně zdravotními indikacemi.   

Perfect clinic

Od konzultace k operaci

Perfect clinic

Nela si velikost i typ implantátu zkoušela již během konzultace pod speciálním prádlem. Nakonec se s plastickým chirurgem Frajerem shodla na výsledku. „S ohledem na splnění představy Nely jsem použil velikost těsně pod hranicí 300 ml, která vyhovovala její konstituci a zvolil jsem u top kvalitního silikonového implantátu Natrelle jeho střední profil, který lépe vyhoví přání přirozenosti,“ popisuje lékař.  Další pojistkou proti „umělosti“ vzhledu bylo vložení implantátu tzv. nad sval. „Jelikož Nelina vlastní prsa nebyla již úplně pevná a jejich závěsný aparát byl povolenější, volil jsem právě tuto variantu. Uložením implantátu pod sval bych vystavil Nelu jednak poměrně velkému riziku rychlého poklesu, ale také patrné nepřirozenosti, protože implantát pod svalem by byl fixován nahoře a prsní žláza by přes něj spontánně přepadávala,“ vysvětlil Lukáš Frajer.

Větší sebevědomí? Nikoliv, lepší pocit

Když Nela mluví o tom, proč se rozhodla pro augmentaci prsou, má jasno. „Prsa jsem si nechala zvětšit, protože jsem je jednoduše chtěla větší. Svoje jsem, uznávám, úplně malá neměla, ale přece jen větší prsa jsou hezčí.  Rozhodně jsem si je nenechávala zvětšit, abych si zvedla sebevědomí, v tomhle směru nestrádám,“ konstatuje a zároveň vylučuje i další šoubyznysu často přisuzovaný motiv: „Nedělala jsem to ani proto, abych dostávala nabídky na focení, jako to dělá 90 % českých modelek. Nic z toho neočekávám, podstoupila jsem operaci opravdu jen kvůli sobě a svému pocitu.“

Perfect clinic

Perfect clinic

Fotky archiv Perfect Clinic

O Perfect Clinic

Klinika plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic byla otevřena v Praze 5 v lednu roku 2010. Skvělý tým plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose zde provádí širokou škálu estetických i plastických operací včetně výkonu rekonstrukce prsů po ablaci. Klienti Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Perfect Clinic zaměstnává vlastní tým anesteziologů. Loni v září otevřela tato klinika plastické chirurgie svou pobočku také v Liberci. Aktuální novinkou kliniky je otevření nového patra, které je celé koncipováno pro provádění miniinvazivních ambulantních výkonů. Tyto zákroky se provádí v lokální anestézi a v praxi plastických chirurgů je jich stále více.

Více informací na www.perfectclinic.cz. Informace také na http://www.facebook.com/plastickaoperace

Reklama