Nela Řehořová z Police nad Metují zabodovala v soutěži pro začínající zpěváky ČESKO ZPÍVÁ. Její píseň Černá vrána nadchla diváky v internetovém hlasování a získala první cenu. „Nela je opravdu dobrá zpěvačka a má dobře našlápnuto na hudební kariéru,“ chválila Nelu patronka soutěže Kamila Nývltová.

Nela Řehořová si už zahrála ve filmu Babovřesky 2 a Zdeněk Troška s ní počítá i do dalšího připravovaného dílu Babovřesky 3. „Nele jsem gratuloval. Je to pro mě velká čest. Je nejen dobrá herečka, ale i výborná zpěvačka. Držel jsem jí palce a myslím si, že o ní ještě uslyšíme, nafotila se svou sestrou kalendář, kde na mě kouká mladá a krásná kočka,“ chválil Nelu Zdeněk Troška. Nela má ve svém věku natočeno už i několik svých písniček a také nafotila krásné fotky, účinkuje v TV Stars a jejím přáním je vystupovat v muzikálu.

nela

Nela s režisérem Zdeňkem Troškou Foto: Vojtěch Resler

Oslava byla v nealko provedení a džusem si tak přiťukla společně Kamila Nývltová, David Novotný a Nela Řehořová.

nela

ČESKO ZPÍVÁ se koná každý rok v Trutnově. „Do letošního osmého ročníku se přihlásil rekordní počet 451 soutěžících, a porota tak měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší. Jsem moc ráda, že to mám za sebou,“ dodala pořadatelka, maminka Kamily Nývltové Iveta. Mezi finalisty Česko zpívá se objevila i Natálie Grossová, která přijela se svou maminkou Šárkou.

V porotě usedla například Renata Drössler. A je velmi přísná. „Hodnotím hlasový rozsah, skladbu, podkres a jsem fakt tvrdá porotkyně,“ tvrdí o sobě Drössler. To Zdeněk Podhůrský má u soutěžících i jiné priority. „Já hodnotím nejen zpěv, ale i to, zda se na daného soutěžícího lze koukat,“ dodává Zdeněk, který na soutěž dorazil bez své přítelkyně a je tak možné, že hodnotil soutěžící podle výstřihu!

nelaZdroj a foto: Tisková zpráva

Reklama