Ahojky, ž-inky!

Zákazy mě, asi jako většinu normálních lidí, obvykle spíš štvou. Teda jsou zákazy rozumné, taková ta základní pravidla společnosti, ale v podstatě na to stačí jediný - ,,moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého". Kdyby tohle lidi dodržovali, žádné další zákazy by nebylo potřeba.

Ale o tom jsem psát nechtěla. Vzpomněla jsem si na jiný příběh. Taky znáte takové ty cedule ve výtahu jako zákaz kouření a tak? No, u nás ve výtahu jsou. A tak jsme se jednou vraceli s přítelem z jedné oslavy, už hodně veselí, a přišlo nám to směšné, jako že nám zakazují orální sex. Bylo už pozdě v noci a výtah v klidu stál. Tak jsme nastoupili a pustili se do toho.

Jenže normálně si buď já, nebo přítel musíme vyndat piercing - já mám v jazyku kroužek a on v penisu malou činku, takže se zachytáváme. Jenže jak jsme byli opilí, tak jsme na to zapomněli, a co čert nechtěl, sekli jsme se. A v tu chvíli se výtah rozjel. Marně jsme se pokoušeli rychle se oddělit a oblíct, když se otevřely dveře, byli jsme pořád v dost trapné poloze.

No a aby toho nebylo málo, tak výtah nezavolal žádný osamělý návštěvník, ale taky pěkně veselá partička - ovšem tak padesátníků. Určitě si dovedete představit ty komentáře. A navíc se jim nechtělo po schodech, tak nastoupili a jeli s náma. A celou cestu nám radili. Byla jsem rudá až za ušima a vyndat piercing jsem dokázala až když vystoupili. No, já to měla ještě jakž takž dobrý, já v tom baráku nebydlím, ale přítel se pak další měsíc vracel domů kanálama...

Takže poučení z toho plynoucí je: Nekuřte ve výtahu. Rozhodně ne, když máte piercing.

A.


Děkujeme za úchvatný příběh :)

A co Vy, ženy-in, stalo se Vám někdy něco podobného? Nebo jste na porušení zákazu doplatily nějak jinak? Napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama