Šperky nás ženy doprovází téměř od narození

Dělají nás krásnějšími, bývají památkou na lidi, od kterých jsme je dostaly. Šperk nemusí být předražený, aby byl krásným. Přesto může být s designem na úrovni, perfektně opracovaný a nadčasový, či naopak hypermoderní. Společnost Evolution Group je ryze český výrobce šperků, který se zaměřuje na stříbrné i zlaté šperky a bižuterii s využitím krásy Swarovski krystalů. Šperky vznikají doslova v líhni českých šperkařů, v Jablonci nad Nisou. Sortiment je velice rozmanitý, takže e-shop Evolutiongroup.cz se může stát místem, kde nakoupíte šperk, kdykoliv si máte chuť udělat radost, když potřebujete najít dárek, ale i když vás čekají třeba důležité životní události, jakou mohou být zásnuby, narození dítěte, křtiny apod.
sp.jpg

Šperky pro všechny příležitosti

Sortiment tvoří tradiční šperky: náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěsky, též soupravy, a dokoupíte zde i různé bižuterní komponenty. Ty se používají jak při opravě šperků, ale též k tvorbě vlastních. E-shop je skvěle prozákaznicky připravený. Doslova vás sám naviguje tak, abyste našli přesně to, co hledáte. Ať již jde o šperk pro dítě, pro babičku, šperk k maturitě, k promoci, k narozeninám, na ples nebo na svatbu.

Oblíbeným dárkem budou například soupravy šperků od Evolution Group. Často jde o kombinaci přívěsku a náušnic se Swarovski krystaly. Do takto krásných šperků se nejde nezamilovat a jako dárek bývají efektní, přitom ne nijak předražené. Růžové srdíčko je krásné z lásky, černé krystaly přináší noblesu pro ženu jakéhokoliv věku, stejně tak jako šperky s říční perlou.

Zlato, stříbro i brilianty

Evolution Group, to jsou i šperky z ušlechtilých materiálů. Se stříbrem a zlatem se kombinují pravé perly a nově též brilianty. Takže pro luxusní šperky, či briliantové zásnubní prsteny již nemusíte chodit jinam. Ceny jsou přitom i za takto luxusní šperky velice přijatelné, navíc máte záruku pravosti a šperk kupujete od uznávaného českého výrobce.

Sledujte blog o špercích

Milujete šperky? Díky Evolution Group se o nich máte možnost rovněž dovědět spousty zajímavostí. Víte třeba, jaký je rozdíl mezi diamanty a brilianty? I to se dozvíte v článcích na Blog-evolutiongroup.cz. Dostanete též zajímavé rady, jak šperky vyčistit, stejně tak díky blogu nepřehlédnete žádnou z nových povedených kolekcí šperků.

TIP: Krásná jablonecká bižuterie a šperky z Jablonce byly vždy pověstné a takovými zůstávají i teď. To i díky snaze Evolution Group nenechat umřít krásu českého šperku. Okolí Jablonce, kde tyto nádherné šperky vznikají, je velice inspirativní. Přijďte se podívat a šperky odsud si zamilujete ještě více. Ubytujte se například ve stylové chalupě Bedřichovská devítka

Tipy na šperky, které byste neměly přehlédnout

Pojďte teď objevovat inspirativní šperky s jarní tematikou. Vévodí jim perly i pastelové barvy Swarovski krystalů. Úchvatným je přívěsek s motýlem, i ten s růžovou květinou. Evolution Group – to jsou stříbrné šperky, zlaté šperky i briliantové šperky. Jde též o levnější bižuterii, avšak v té nejvyšší kvalitě. Než utrácet za nepohodlnou módu, zvolte si raději jednoduchý minimalistický styl, klidně s fashion teniskami, a k nim si oblečete nádherné šperky od šperkařů z Evolution Group. Váš styl bude uhrančivý, nepřehlédnutelný, a ještě podpoříte české šperkaře.

Reklama