Zpěvačka Christina Aguilerová (27), která se před třemi lety provdala za hudebního producenta Jordana Bratmana a v lednu mu porodila prvního syna Maxe Lirona, úplně rezignovala na svůj divoký životní styl hudební superstar. Stala se z ní totiž zodpovědná vdaná mamina, která o cizího muže ani okem nezavadí. O tom, že její kdysi žhavý přístup k mužskému pohlaví vzal opravdu čas, se přesvědčil i mladík, který si své oblíbené ikoně dovolil koupit drink.

Jak informoval magazín National Enquirer, zpěvačka vyrazila s partou přátel pobavit se do vyhlášeného nočního klubu Hollywood's Villa. Způsobila však skandál, když vzteky bez sebe nechala z podniku vyhodit mladíka, který si jí dovolil dvakrát nabídnout drink.

„Chovala se jako blázen," nechal se slyšet jeden z přítomných hostů pro magazín. „Nějaký kluk jí ve vší slušnosti nechal poslat drink, ale ona mu ho vrátila s tím, ať neobtěžuje. On jí pak koupil ještě jeden, jenže to už nerozdejchala. Začala ječet jako smyslů zbavená a nechala ho dvěma bodyguardama vyrazit na ulici," prozradil host s tím, že zpěvačka zřejmě nechce dát podnět k jakýmkoliv klepům, které by mohly ohrozit její rodinu.

Reklama