píše čtenářka s nickem Datura. Třeba můj švagr, to když mu žena u rozvodu „věnovala“ jejich tři malé děti s tím, že si nechce kazit život a raději zaplatí alimenty. Jak se s tím popasoval, se dočtete v jejím příspěvku

Dobré odpoledne, ze svátků jsem slavívala pouze MDŽ a to jen proto, že nám podnik uspořádal konferenci s tanečkem v kulturním domě a bylo i fajn, když nás chlapi obskakovali.

Z dnešních svátků mi třeba Valentýn leze hodně na nervy, už jen čekám, až začneme slavit třeba Den rýže nebo něco podobného.

Ale proti dnu otců v podstatě nic nemám. Někteří by si ho zasloužili. Třeba můj švagr, to když mu žena u rozvodu „věnovala“ jejich tři malé děti s tím, že si nechce kazit život a raději zaplatí alimenty.

On neuměl nic uvařit, neuměl vyprat a vyžehlit, natož se postarat o malé děti. Naštěstí mu hodně pomohla tchýně a děti společnými silami vychovali do dospělosti. Teď už pro něj není problém cokoliv uvařit nebo i upéct, ale další manželku si už raději nepořídil. Pro takové otce je jeden den oslav málo, zasloužili by si svatozář.

Zdraví Datura

To máte pravdu, milá Daturo, jenoho takového tatínka také znám, ale jemu zůstala „na krku“ jen třináctiletá holka a alimenty z matky tahal jen opravdu těžko

 

Reklama