míní naše čtenářka s nickem nealienka, která nemá moc dobré zkušenosti s výhodnými koupěmi. Vždycky, když bylo něco v akci a ona podlehla lákavému kouzlu nízké ceny, tak narazila

Já jsem odjakživa nakupovací analfabet. Prostě se mi málokdy zadaří. Někdy v létě jsem si chtěla koupit malinký ventilátorek na stůl, protože bylo opravdu horko. Všimla jsem si v letáku, že ho mají v akci, fakt výhodně. Dojela jsem si pro něj a vzala rovnou dva, také pro manžela.

Jenže jsem si nevšimla drobného nápisu, že ano, že se prodává za třetinovou cenu, ale jen s nákupem krásného tlakového hrnce za třináct stovek. Že bych si teda musela koupi dva papiňáky, abych si mohla užít dobrý pocit s výhodného nákupu. No nechala jsem je tam tenkrát. Papiňák nepotřebuju, mám doma celkem nový. Prodavačka huhlala něco o lidech, co neumí číst a jsou nechápaví…no, měla tak trošku pravdu.

Většinou se dostanu do obchodu, až když se slevy chýlí ke konci, takže už je zboží přebrané. Mají jen velikosti XS nebo XXL, prostě já to nějak neumím, být ve správnou dobu na správném místě a popadnout tu správnou věc za skvělé peníze.

Také jsem loni koupila v povánočním výprodeji parfém. Přesněji toaletní vodu. Byla opravdu extrémně levná. Až když z ní dcera měla pupínky po obličeji a dekoltu, protože byla agresivní a dceruška asi alergická či co, řekla jsem si, že některé věci nejsou dobré ani zadarmo.

Tak závistivě koukám po slečnách a paních, které běhají po nákupních centrech ověšené značkovými taštičkami a tváří se hrozně spokojeně, jako že za teď právě ušetřené peníze pojednou nejmíň na týden k moři.

Ale není ještě všem slevám konec a já do toho jistě během několika málo let proniknu. Kouknu se po internetu, jestli někde nepořádají kurzy jak správně nakupovat.

Nealienka

Milá Nealienko, z toho si nic nedělejte. Můžete si třeba říct, že nejste tak bohatá, abyste kupovala levné věci

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Uvítaly byste lepší úroveň prodeje, nebo je vám to jedno a díváte se hlavně na cenu? Co jste ochotné koupit ve slevách? Oblečení, obuv, doplňky, sportovní potřeby?

Vadí vám, že jde vlastně o loňské modely, nebo to nijak neřešíte? Pro koho ve slevách nakupujte? Pro sebe, děti, nebo celou rodinu? Jaký nejlepší úlovek jste ve slevách získala?

Co vám na výprodejích nejvíc vadí? Proč vás odrazují a co byste si ve slevách nikdy nekoupila?

Napište nám pro i proti názory na sezonní slevy a výprodeje.

Na vaše postřehy a příběhy se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Za váš příspěvek vám mohu nabídnout tuto atraktivní cenu:

cena

Reklama