Dnešní první příspěvek přišel od čtenářky Moniky. Kam vyrazila se svým přítelem na první rande, si musíte přečíst samy. Já jen prozradím, že má dobrodružnou povahu a nebojí se výzev.

To jste dobrá, milá Moniko, tohle bych určitě neriskovala. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost, jaké bylo mé rande.

Jsem tak trochu dobrodružné povahy a někdy zariskuji. Když jsem byla delší dobu sama, řekla jsem si, že se s někým seznámím.

Zapla jsem internetovou seznamku a šla za svým štěstím a hledala mého vysněného „ženicha“. Jeden kluk mne zaujal svým vzhledem a svými zálibami a koníčky, tak jsem mu odpověděla. Vypadalo, že se mu líbím i já, tak jsme si nějakou dobu psali. A pak přišel ten den D a my jsme měli první rande.

Byla zima a já se chtěla hrozně moc naučit lyžovat a on se mi nabídl, že mne to naučí, tak jsem do toho po hlavě šla.

Vyrazili jsme na večerní lyžování. Já na lyžování byla dvakrát v životě - v sedmé třídě a v prváku a to už je hezká řádka let, tak jsem měla obavy, jak mi to půjde.

Lyžování mě hrozně bavilo, ale některé mé pády vypadaly hrůzostrašně a já si říkala, jestli přežiji toto, tak už všechno.

Nakonec vše dopadlo dobře a všechny mé končetiny zůstaly v pořádku.

Byl to pro mne úžasný den a moc rádi na tento den vzpomínáme.

Takovýchto setkání, kde mne přítel testoval, co vše vydržím bylo ještě více, ale já to vše zvládla, bez řečí a s úsměvem a to se mu na mně líbilo.

Jsou to už čtyři roky a já jsem s mým přítelem dodnes, máme krásné miminko a každou chvíli zažíváme nějaké dobrodružství, ale to je přece život.

Pěkný den Monika

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Originální rande

  • Zažila jste někdy opravdu výjimečné rande?
  • Líbilo se vám?
  • Nebo jste o něm slyšela vyprávět?
  • Nebo vás někdo nějak originálně pozval?
  • Vzpomínáte na nějakou historku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá knížku o lásce a odloučení: A hory odpověděly (napsal Kahled Hosseini, nakl. Argo).

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je RANDE. Předem děkuju!

hory

Reklama