oveskaMít pleť jako ze sametu je deviza, za kterou mnohé ženy platí kosmetickým koncernům a salonům neuvěřitelné částky.  My pro vás ale máme daleko jednodušší řešení. Vyzkoušejte ovesnou koupel celého těla, která je na trhu jak ve formě pro dospělé, tak pro děti.

Ovesná koupel je zcela přírodní produkt, který obsahuje pouze speciálně upravený a tepelně ošetřený ovesný extrakt. Nemáte se čeho bát. Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou dlouholetými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa. Výborně funguje na normální zdravou pleť, ale štěstí mají i ti, které trápí různé potíže. Pomáhá při svědění kůže, uklidňuje při jejím podráždění. Jste poštípaní od komárů nebo jste svedli nerovný boj s vosami? Ponořte se do balzámu z ovsa. Pokožka se vám uklidní, zvláční a hydratuje, otoky zmizí a vaše kůže bude mimořádně hladká a jemná.

Pro jakou pleť se koupel hodí?

1.  Pro jemnou a citlivou pokožku
2.  Pro velmi suchou a atopickou pleť
3.  Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje
4.  Ulevuje od svědění a podráždění
5.  K podpůrnému ošetření pokožky 

Návod k použití       

Obsah sáčku pomalu vsypávejte do proudu vody tekoucí do vany, nechte několik minut rozpustit a v této vodě se koupejte asi 20 minut. Po koupeli se bez oplachování osušte.

Obsah balení stačí na 3 koupele.

Upozornění

Chraňte oči! Pozor na nebezpečí uklouznutí jak ve vaně, tak při vystupování ven, používejte protiskluzovou podložku! Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.

Varianta pro děti je ještě lepší

Ovesná koupel pro děti se velmi osvědčila v léčebnách a lázních proti atopickému ekzému, lupénce, akné, suché pokožce a jiným dermatitidám. V současné době je oves součástí léčebných kůr v lázních Luhačovice, Lipová, Kynžvart, Poděbrady a další. Ovesná koupel se zde aplikuje pravidelně 3x týdně po dobu 4-6 týdnů. A s výbornými výsledky!

Na ovesnou koupel pro děti byla provedena studie kožní snášenlivosti. Výsledky studie potvrzují velmi dobrou snášenlivost a výrazné zlepšení stavu suché a atopické kůže. Ovesnou koupel doporučují dětští odborní lékaři z oboru dermatologie.

Kdy dětem pomáhá ovesná koupel?

  • při velmi suché a atopické pleti,
  • regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje,
  • ulevuje od svědění a podráždění,
  • k podpůrnému ošetření pokožky,
  • při bodnutí hmyzem.

Návod k přípravě

Je skoro stejný jako u dospělých. Obsah sáčku vsypeme do vany s vodou o teplotě 37 °C. V proudu vody nebo mícháním jej necháme rozpustit. Optimální doba koupele je 20 minut. Po koupeli se pokožka bez oplachování osuší, poté je vhodné ponechat dítě 10 minut v zábalu. Při rozsáhlejších formách ekzému a výrazném svědění můžeme přidat do koupele ještě oleje nebo olejové přísady jako jsou olivový olej, slunečnicový olej, Balneum Hermal, Linola-Fett atd.

Obsah balení stačí na šest koupelí.

Výrobek můžete zakoupit v lékárnách nebo na internetu prostřednictvím: www.obchod-zdravi.cz a to přímo zde:

http://www.obchod-zdravi.cz/ovesna-koupel-asp-3-sacky-po-50-g-i1664/

Další informace o Ovesné koupeli najdete také na stránkách www.aspczech.cz a to přímo zde: http://www.aspczech.cz/page/3238.ovesna-koupel/