pull and bear
Z kolekce: Pull&Bear

Když se snoubí nezávislost, přirozenost, pohodlí, notná dávka ženskosti a špetka extravagance, vyjde vám jediný možný módní styl – boho. Bohémský styl je jedinečný, a i přes punc originality se každoročně vrací na přední příčky aktuálních trendů. Letos tomu nebude jinak.

zarazara
zara
Z kolekce: Zara

Láska ve všech formách, volnomyšlenkářští, svoboda, jít proti proudu, to jsou hlavní rysy hippie. Květinové děti se také vyznačovaly divokými a hodně barevnými módními oděvy, které byly za hranicí jakékoliv konvence. Boho styl je této éře velmi podobný.  

Nenechte si ujít:

different
Z kolekce: www.different.cz

Jak už sám název napovídá, bohémská móda je velmi uvolněná. Jen výjimečně zde najdete oděvy, které kopírují linie postavy. Spíše se jedná o kousky, které jsou rozevláté, jako by si žily svým vlastním životem. Ač by se mohlo zdát, že boho styl nemá onu pomyslnou sexy jiskru, je tomu právě naopak. Barvy a vzory podtrhnou ženskou krásu a dodávají dívčí hravosti každé nositelce.

tamsin
Z kolekce: Tamsinlondon.cz

Konzervativně založené dámy se v tomto směru opravdu nenajdou. Mezi tradiční prvky bohémského stylu patří například barevné čelenky, boty na platformě, maxi šaty a sukně, různé tuniky atd. Výjimkou nejsou ani háčkované či pletené kousky. Prim hrají vzory a barvy. Nemusíte se bát, že byste to s bohémským stylem „přepískla“, jelikož zde platí, čím víc, tím líp.

humanic
Z kolekce: Humanic

Čtěte také:

Reklama