TRAPAS od Lucky:

Milá redakce,

můj „trapasový“ příběh je velice krátký, a tak posílám rovnou tři :o)))

Bylo mi asi 14  let a já jsem strašně moc chtěla s někým chodit. Na chatě, kam jsme s našima jezdili každý víkend, byl kluk, co se mi líbil. Byl to kamarád, takže nebyl problém se s ním nějak více bavit. On svoji náklonnost taky projevoval, a tak jsme spolu trošku blbli.
Jedno odpoledne jsme seděli u rybníka a já jsem si usmyslela, že se na svého IDOLA posadím. Jenže při neopatrném pohybu jsem si jaksi uprdla :o((((((

Krve by se ve mně nedořezalo, jak si jistě dokážete představit. Byli u toho ještě další kamarádi, ale naštěstí se na to docela brzy zapomnělo. Jo a abych nezapomněla, ze vztahu nebylo nic, ale i nadále se vídáme.


Jako druhou historku Vám můžu poslat toto:

Silvestra, zhruba před 3 roky, jsme trávili kousek za Prahou. Protože poblíž místa, kam jsme měli jet, bydlí rodiče mého již manžela, domluvili jsme se, že u rodičů přespíme.
Nutno podotknout, že to byla moje první návštěva přes noc. S rodiči už jsem se viděla, ale to bylo opravdu jen málo časté.


Co čert nechtěl, jsem příchod Nového roku vítala opravdu zvesela a dosti se posilňovala alkoholem. Když jsme dorazili k přítelovým rodičům, oni ještě nespali. Nalili nám skleničku nějakého sladkého alkoholu a v momentě, kdy jsme si připíjeli, jsem vylila a rozbila skleničku :o(( To by ještě šlo, ale když jsme si šli lehnout, tak se mi strašně chtělo zvracet!!!

Ale protože tchyně má ložnici hned vedle záchodu, nechtěla jsem tam běžet a myslela si, že TO zaspím. Bohužel to se mi nepodařilo. Ne, nebojte, v posteli jsem se nepozvracela, ale skoro celou noc jsem lítala na záchod zvracet :o(((( Přes obývák, kde spí tchán, a na záchod – jak jsem již psala - který sousedí s tchyní :o/


Ráno se tchyně s tchánem akorát usmívali, takže vše skončilo dobře, ale ještě před odjezdem jsem jim blokovala toaletu s průjmem :o))))


Třetí historka má původ o vánocích roku 2004.

Tato příhoda se mi opět stala u TCHYNĚ :o))

Při vybalování dárečků jsem se do jednoho nemohla pořád dostat, tak jsem trhla za papír (v kterém byl dárek zabalený) a tím mým trhnutím jsem odstranila jak papír, tak i vrchní díl sprchového gelu a skoro celý ten sprcháč vystříknul tchyni na sedačku :o((( Byl to prostě trapas. Když jsem se snažila gel odstranit hadrem nebo houbičkou, strašně to pěnilo, takže musela tchyně potah vyprat :o((((

Lucka

TRAPAS o Velty:


Načančaná před důležitou schůzkou jsem dobíhala autobus plný lidí. Opravdu jsem se snažila ho stihnout, protože další spoj mi jel až za dvě hodiny, a tak jsem na posledních padesát metrů vyvinula maximální možnou rychlost. 

Autobus na mě čekal, jenže přímo před jeho otevřenými dveřmi byla obrovská kaluž plná bláta, a jak jsem do ní rozběhnutá hupla, tak mi podjely nohy a v blátě jsem se pěkně vymáchla.

Lidi řvali smíchy a s nimi celý autobus, jen já byla v tu chvíli rudá vzteky a nenapadlo mě nic spásnějšího, než si v tom blátě kleknout a předstírat, že jsem vůbec neběžela na bus, ale že jsem si akorát potřebovala zavázat tkaničku - zrovna v tom blátě.

Autobus jsem si samozřejmě nechala ujet a měla jsem moc velké problémy vysvětlit řidiči následujícího spoje, že to, co mám na sobě, nejsou montérky, a uprosit ho, aby mě nechal nastoupit. Celou cestu jsem seděla na novinách.

Velta Plus

TRAPAS od Lídy:


Trpím chorobnou nedochvilností a ta mi dost ztrpčuje život. Jednou jsem doslova letěla na třídní schůzku, zdržela jsem se na nákupu, tak jsem se tryskem doma převlékla a už jsem vlála do školy, abych se zase pořádně rozčílila na naše dítko...


O své ratolesti jsem se ovšem nedozvěděla nic, když jsem vešla do třídy a sundala si kabát, tak na mě ostatní rodičovstvo nevěřícně zíralo... já si v té rychlosti vzala pouze spodničku a sukně zůstala doma na gauči:-)))


Zrudla jsem a vyrazila úprkem ze třídy, jen se za mnou prášilo a ještě před školou jsem slyšela hurónský smích a viděla nechápavý pohled třídního učitele, kterého jsem smetla na chodbě:-)))
Teď si dávám velký pozor na to, co mám nebo spíš nemám na sobě, a na třídní schůzky posílám manžela:-)))

Lída


Milé čtenářky, velice vám děkujeme za vaše příspěvky. Těšíme se na vaše další články.

Přejeme krásný den

redakce@zena-in.cz

 

Reklama