Blondýnka v autoškole. Instruktor: "Teď přidejte plyn." - "Co si o mně myslíte - že jsem blbá? Jsem v autě a ne u sporáku!"

Blondýnka na křižovatce: Z auta vystoupí nasraný chlap a křičí na ženskou za volantem druhého auta: "Ty krávo, dělala jsi někdy řidičák?! A blondýna odpoví - "Určitě víckrát než ty, debile ...!"

Blondýnka u zkoušek v autoškole. "Co byste dělala, kdyby vám za jízdy upadlo kolo?" - "Přidala bych a dohonila ho!"

Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: "Přines mi šampon!" - "Vždyť jich máš v koupelně spoustu." - "Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"

Proč je blondýna u švédského stolu hlady?
Chybí jí tlumočník!

Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám." - "Tak jo. Pět?"

Hladí si těhotná blondýnka před zrcadlem břicho:
"Doufám, že je to moje!"


A to je pro dnešek vše. Příjemný večer vám všem a své kolegyňce Markétě, která tu bude zítra, přeju klidnější ráno než bylo to mé dnešní. Po tom, co mi ve chvíli, kdy jsem byla ve sprše vypli elektřinu a plyn a já v tmavém chladnoucím bytě hledala mobil, abych kolegovi Radkovi Křížovi zavolala, že přijdu později a on si ze mne dělal legraci si příště telefonování odpustím a nejdřív si navleču aspoň teplé spodní prádlo!


editorka Mira - momentálně červenovláska :-)

 

Pokud Vás zajímá zítřejší téma - tady je:

Páteční téma - tělesné tresty
Bili vás rodiče?

Trestal vás pan učitel rákoskou?

Jak vychováváte děti?

Trestají učitelé v dnešní škole?

Když mě rozčílí, ubalím mu!

Jak trestáte děti?

Je facka účinné a správné řešení?

Je účinnější chválit?
Co se má a nemá?


Napište nám, odměníme Vás!
redakce@zena-in.cz


 
Reklama