image.jpg
Foto: Profimedia

Lisa Bonet a Jason Momoa

Fanoušci byli doslova v šoku, když Jason Momoa a jeho žena Lisa oznámili konec pětiletého manželství. K rozchodu však nedošlo přes noc. Podle magazínu People dvojici od sebe odloučil rozdílný náhled na život a na svět. Urostlý svalovec byl rád, že má spoustu práce a jeho kariéra vzkvétá, jeho žena však o kočovný život nestála. Dá se tedy říci, že se na jejich vztahu podepsala vzdálenost, která je neustále dělila. Pár má spolu dvě děti a nerozešel se ve zlém. Oba jsou velmi duchovní a věří ve vyšší moc, takže žádné pomluvy a skandály nečekejte.

Adriana Sklenaříková a Aram Ohanian 

Slovenská topmodelka oznámila rozchod s miliardářem Ohanianem krátce po skončení vánočních svátků. Dvojice, která spolu žila 12 let, se prý rozešla v klidu a míru. Sklenaříková svým fanouškům prostřednictvím instagramu sdělila, že se oba rozhodli jít svou cestou a že láska nikdy nezhasne. Ačkoli má modelka za sebou už jeden rozvod, neklesá na mysli. Nejcennější je pro ni její čtyřletá dcera Nina, kterou porodila ve 46 letech.
 
Olivia Wilde a Harry Styles

Pro pauzu se rozhodli také herečka Olivia Wilde a zpěvák Harry Styles, kterého od lásky k režisérce filmu To nic, drahá neodradil ani desetiletý věkový rozdíl. Proč tedy nakonec došlo k rozchodu? Podle všeho mají tito dva rozdílné priority. „On neustále koncertuje a nyní se chystá do zahraničí. Ona se soustředí na své děti a práci v L.A.,“ prozradil blízký zdroj časopisu People. Nejde tu však o nevěru, ani nenávist. Stále jsou blízkými přáteli a fanoušci doufají, že se k sobě jednou vrátí.

Camila Morrone a Leonardo DiCaprio

Kdo doufal, že se starý mládenec DiCaprio konečně usadí a založí rodinu, nejspíš smutní. Mladé a krásné modelky si však mohou mnout ruce, neboť jeho vztah s okouzlující Camilou Morrone po čtyřech letech skončil. Ačkoli si byli velmi blízcí, zvládli spolu lockdown i velký věkový rozdíl, svatební zvony se nerozezněly. Zlé jazyky tvrdí, že božský Leo nerandí s ženami staršími 25 let, takže Camila musela uvolnit místo jiné modelce či herečce. Která to asi bude? Že by Victoria Lamas, dcera Odpadlíka Lorenza Lamase? Dvojice spolu totiž byla 22. prosince spatřena v The Birds Street Clubu a následně odjela hercovým autem.

63be84a45485dimage.jpg
Foto: Profimedia

Veronika Žilková a Martin Stropnický

Kdo by řekl, že se tento pár, který společně překonal i těžké rány osudu, například smrt syna, po dlouhých 18 letech rozejde! Navíc způsobem, který se nedá ani nazvat slušným. Bývalý herec a politik totiž své ženě ten fakt, že už ji nemiluje a neplánuje s ní budoucnost, oznámil e-mailem. Herečku to přirozeně zklamalo a zdrtilo. Naštěstí našla oporu ve svých dětech a později i v náruči jiného muže, Josefa Holomáče, rockera a zakladatele skupiny Argema.
 
Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý

Smůla v lásce se nevyhnula ani nejkrásnější ženě světa Taťáně Kuchařové. Kráska sice médiím tvrdila, že by ráda konečně založila rodinu, k tomu však nedošlo. Místo toho přišel rozvod. Ondřej Brzobohatý si navíc našel jinou lásku, půvabnou moderátorku Danielu Písařovicovou. Poté, co na sebe bývalí manželé navzájem kydali špínu, Taťána během rozhovoru pro magazín Showtime prohlásila: „Já jsem měla dvě možnosti, buď se úplně složit, což možná byl i záměr, nebo prostě jít dál.“ V současné době se věnuje především práci a společenskému životu. Ač se proslýchá, že má nového přítele, ona sama tvrdí, že na nový vztah nespěchá.

Pavla Tomicová a Ondřej Malý

Krachu manželství se loni dočkala i hvězda seriálu Slunečná, Pavla Tomicová. Média i fanoušky zajímalo, proč v poslední době tak výrazně zhubla, a důvod se brzy ukázal. Herečka byla vystavena velkému stresu, neboť její muž po dlouhých 19 letech zapomněl na manželský slib, a zakoukal se do mladší ženy. Jeho vyvolenou se stala kolegyně Tomicové, herečka Kristýna Kociánová. Ta Malému dokonce porodila potomka, jehož pohlaví tají.
 
Zdroje: pagesix.com, people.com, idnes.cz, cnn.iprima.cz