hpd.jpg
Foto: Shutterstock

Udělala ze mě chůvu, vypráví Patrik (32)

Většinou se při mé práci nic divného neděje. Jednou jsem ale takovou úsměvnou příhodu měl. Paní si mě objednala na věšení obrazů. Uprostřed mojí práce jí někdo volal a ona za mnou po chvilce přiběhla do pokoje, celá vyjevená. Prý zapomněla na důležitou schůzku, kterou nemůže zazdít. A jestli bych jí nepočkal zhruba hodinku u dětí. Byli to dva kluci, tak kolem pěti, šesti let. Prý jim pustí televizi a oni budou hodní. Nedalo se jí říct ne, byla vážně dost ve stresu. Nakonec jsem s dětmi zůstal skoro tři hodiny. To byla moje první a poslední zkušenost coby chůvy.

Manžel si mě spletl s milencem, vzpomíná Milan (42)

No jéje, podivných lidí jsem už zažil dost. Nejhorší ze všech byl jeden týpek – manžel paní, co si mě objednala na smontování skříně. Prý už manželovi říká několik měsíců, ale on se k tomu nemá. A ona musí mít oblečení po krabicích. No, tak si v ložnici v klidu montuju, ona něco dělala v kuchyni, a když už bylo skoro hotovo, chtěl jsem si odskočit. Jenže cestou z ložnice jsem v chodbě narazil na pána domu. Vytřeštil oči, zrudnul a hned zčerstva mi jednu natáhnul. Pak další a další. Naštěstí přiběhla jeho žena, odchytila ho a vše mu vysvětlila. Že nejsem žádný milenec. Uklidnil se, až když viděl skříň v celku. Jako bolestné mi dali dva tisíce navrch.

Přetahovali se o mě ve dveřích, popisuje Petr (45)

Nepříjemná záležitost se mi stala nedávno. Ženská mi dala zakázku – opravit protékající záchod, přimontovat nějakou poličku a spravit kliku. Když jsem v domluvený čas přišel, pustila mě dál. Jenže během chvíle přiběhl její chlap. Začal řvát, ať vypadnu, že se mu do domácnosti nikdo, řeknu to slušněji, cpát nebude. Ona zase ječela na něj, že když je neschopnej a kašle na ni, tak na výběr nemá. Tahala mě dovnitř, on mě srkal ven a já skoro ohluchl z toho řevu. Nakonec jsem se jim vytrhl a zmizel.

Dělají mi neslušné návrhy, směje se Michal (34)

Celkem často se mi stává, že po mě paničky vyjíždějí. Někdy i fakt pěkné baby. Některá se na mě vrhne napřímo, jiná má dvojsmyslné řeči. Jenže nemají šanci, jsem šťastně zadaný. Když nemám zájem, tváří se pak jak kyselé okurky. Tohle ale nemůžu své přítelkyni nikdy říct, jinak by mě už do práce nepustila.

Čtěte také:

Reklama