Dvě nejčastější úchylky, které se u nás objevují, jsou bezesporu submisivita a dominance. Zatímco ženy, které v sobě mají „subinku/vanilku“, jsou rády, když svého „pána“ uspokojují dle jeho potřeb, není pro ně problém se nechat ponižovat či si nechat ubližovat, dominy jsou pravým opakem. Nejdou pro ránu daleko. Neexistuje pro ně nic jiného než vlastní potěšení, potřebují mít situaci pevně ve svých rukou.
5bacc977885ccobrazek.pngNěkteré z nás si nedokáží představit, že by jim partner dělal něco, co by je bolelo. Pak jsou zde ale ty, a není jich málo, které bolest mají rády či ji s oblibou na protějšek praktikují. Ty patří k vyznavačkám algolagnie. Samozřejmě každá v jiné intenzitě. A právě tato úchylka je mezi českými ženami velmi rozšířená. Nejčastěji se jedná o škrcení, plácání na zadeček, kousání či tahání za vlasy.

Sexuální úchylky slavných:

* Milovníkem dámské obuvi byl například ruský spisovatel Fiodor Michajlovič Dostojevskij. Ten je dokonce i sbíral.

* Donatien Alphonse François  neboli Markýz de Sade, z jehož jména je odvozen sadismus, si liboval nejen v bolesti, ale i fetiši.

* Carmen Electra se řadí nejen mezi sexy ikony, ale také k vyznavačkám bolesti. Dominance ani submitivita jí není cizí.

* Eva Longoria se netají tím, že je ráda, když partnerovi může sloužit. Vzrušuje ji svazování a pouta.

* Bloodhound je úchylka, kterou mají muži, jež rajcuje menstruace. A právě tu má legendární basketbalista Shaquille O’Neal. Ten preferuje sex se ženou tehdy, když má zrovna měsíčky.  

* Španělský hřebec Enrique Iglesias otevřeně promluvil o své zálibě v ženských nohou. Pozor, musí být ale upravené.

High heels neboli vysoké podpatky je libůstka ryze mužská, my, ženy, moc dobře víme, jak se pánům tvorstva boty s vysokým podpatkem líbí. Z toho důvodu, když chceme partnera pořádně rozdráždit, obujeme si právě je. Erotické prádélko je už pouhou třešničkou na dortu. Takové lascivní boty by měla mít ve svém botníku každá z nás. Jedná se totiž o sázku na jistotu, pokud chceme zažít noc plnou divokého sexu.

Která z nás se alespoň jednou v životě nezaměřila na mladšího muže, klidně i o několik desítek let, který byl zatraceně atraktivní? Pokud vás vzrušují zajíčci, pak jste jasná neoterofilička. Jestli vás zajímá, jaká je věková hranice výše zmíněných sexuálních objektů, je to různé, nejsou jasně definována, za to vaše slabost ano.

Sprostá slova při sexu mohou pobuřovat, nebo naopak rajcovat. Líbí se vám, když vás přítel vulgárně oslovuje, nemáte problém mít při erotických hrátkách slovník jako dlaždič? Pak se řadíte do kolonky úchylky zvané erotolálie.

Čtěte také:

Reklama