gwen

Zatímco se my teprve pomaloučku loučíme s letní módou a duševně se připravujeme na tu podzimní, návrháři už jsou už v předstihu a představují nové kolekce na newyorském Fashion weeku 2010. Je to událost nabitá přehlídkami, slavnými tvůrci a samozřejmě celebritami.

gwen

Co kdybychom jen tak letem světem nakoukli, co se bude nosit příští jaro? Být v obraze se určitě vyplatí. Možná vás to může inspirovat při nákupech. Ale tentokrát uděláme výjimku a profesionální módní návrháře necháme stranou.

gwen

Možná pro vás bude zajímavější a překvapivější prohlédnout si nejnovější kolekci zpěvačky, která se už nějaký rok věnuje oděvnímu designu. Sama má osobitý styl a obsazuje přední příčky nejlépe oblékaných celebrit. Asi už vám trochu svítá. Ano, je to Gwen Stefaniová, která na newyorském fashion weeku představila svou jarní kolekcí pro L.A.M.B.

gwen

Modely svou autorku rozhodně nezapřou. Jsou uvolněné, mají sex appeal a působí velice žensky. Balonové tvary rukávů a kalhot připomínají osmdesátá léta, ale nepůsobí strojeně, naopak jsou jakoby lehce nehozené, jako skica brilantního kreslíře. Takhle zapůsobila kolekce na mě, ale nechci vás ovlivňovat.

gwen

Posuďte sami, jestli se má Gwen Stefaniová věnovat jen zpěvu, nebo je všestranným talentem a má šanci zařadit se mezi světové módní návrháře.

gwen

Jak se vám líbí móda podle Gwen? Nosila byste ji?