Milé ženy-in, přináším vám opravdu ještě horkou reportáž o tom, co se bude nosit v příštích měsících. V těchto dnech sice panuje takřka letní počasí, ale módní tvůrci jsou ve značném předstihu. U nich už vládne podzim.

Já vím, že ještě nezačalo léto, natož nějaký podzim, ale přehlídka značky F&F ve mně zanechala takový dojem, že se o něj s vámi musím podělit. Ale spíš je to dojem rozpačitý a já bych ráda znala váš názor.

 F&F

Už při popíjení welcome drinku jsem si prohlížela velkoformátové fotografie modelů a říkala si, že už se to možná s těmi sedmdesátými lety přehání. Což o to, fotky z Paříže byly hezké, ale jak bude vypadat reál?

Křiklavě barevné roláky pod pestrými vzorovanými šaty s krátkými rukávy... úpletové pulovry do véčka, přes roláky, dlouhé kardigany ke kalhotám do zvonu, atd. To tady přesně bylo a my v tom vidíme naše matky a samy sebe, když nám bylo náct. Jak my ty silonové hadry nesnášely! Tahle móda v nás vzbuzuje nepříjemné asociace nejšedšího socialismu a myslím, že naše generace se k ní nebude vracet ráda.

 F&F

No uvidíme. Možná jsem jen zaujatá a pro generaci dnešních třicátnic a mladších bude něčím novým a objevným? Nechám se překvapit.

Ale pro zajímavost jsem vám připravila anketu

Reklama