Upravené nehty jsou vizitkou každé ženy, to všechny dobře známe a víme. Měly bychom se podle toho řídit, a o ruce pečovat. Kromě různých krémů to jsou především laky na nehty. Ty totiž dotváří výsledný a tolik líbivý efekt.

sd

Kolekce čtyř laků na nehty oslní neotřelými odstíny, které perfektně sednou k letnímu looku. Laky Marionnaud mají vysoký lesk a díky plochému štětečku se i snadno a přesně aplikují. Laky mají krásné syté barvy, které perfektně drží. Jako bonus jsou laky ukryté v praktické průsvitné etuji, která se vám bude skvěle hodit na cesty.

V jakých barvách letošní léto nešlápnete vedle?

Já jsem oba sety vyzkoušela. Vůbec jsem nevěděla, jaký odstín by měl vyhrát mé pomyslné hodnocení, jelikož všechny barvy jsou krásné a pro léto jako stvořené. V létě ale preferuji buď neonky, nebo naopak světlé tóny. Právě proto u mě zabodovala taštička s názvem Very very coral. Kdybych si ale měla vybrat pouze jeden lak, bylo by to číslo 02 – korálově růžová. V kombinaci s letním opálením vypadá božsky.

sd

sd

Set laků na nehty Oh la la - Na výběr jsou tyto čtyři odstíny: 01 – sytá fuchsiová barva hlubinných korálů, 02 – něžná růžová v odstínu cukrové vaty, 03 – tyrkysová jako z podmořského světa, 04 – třpytivá bronzová s nádechy zelené.

sd

ds

Set laků na nehty Very very coral - Sada Very very coral je určena všem ženám, které milují tento typicky letní korálový odstín. Laky v růžové taštičce naleznete v odstínech: 01 -  jemná oranžová v barvě slunce odrážejícího se od mořských mušlí, 02 – korálově růžová, 03 – sytě korálová, 04 – perleťově bílá s krásnými odlesky.

sd

Reklama