Zhubnout nějaké to kilo patří mezi vůbec nejčastější novoroční předsevzetí. Právě teď můžete nejen zhubnout, ale ještě významně prospět svému zdraví. Přípravek na hubnutí PROCERA vytváří pocit nasycenosti a výrazně snižuje chuť k jídlu. Navíc obsahuje Moringu olejodárnou – rostlinu s nejvyšší koncentrací živin na světě.

Procera Moringa

Doplněk stravy na hubnutí Procera & Moringa Forte obsahuje komplex přírodních viskózních polysacharidů glukomanan. Během několika minut se v žaludku rozpustí, nabobtná a vytvoří vysoce stabilní gelovou substanci. Ta navozuje pocit sytosti a zároveň zpomaluje proces trávení.

 Procera & Moringa FortProcera & Moringa Forte je silnější a levnější než dosud dostupné doplňky stravy na hubnutí. Navíc obsahuje unikátní rostlinu Moringu Oleiferu. „Tato rostlina označovaná také jako „strom věčného života“. Je nabitá více než 90 živinami a 46 antioxidanty zastoupenými v jedinečné rovnováze a formě, kterou lidské tělo může nejlépe vstřebat a využít,“ popisuje účinek Moringy magistra Dagmar Štrambachová ze sítě lékáren AVE, které tento jedinečný přípravek na hubnutí nabízejí.

 Procera & Moringa Forte 90 + 10 zdarma, nyní v akci za 339 Kč

http://www.lekarnaave.cz

Rostlina s nejvyšší koncentrací živin na světě!

Moringa Olejodárná pochází z Indie, z oblasti kolem Himálají. Její strom vyroste 30 cm za měsíc, dorůstá do výšky deseti metrů a dodává tělu volné elektrony, díky tomu zpomaluje proces stárnutí a chrání tělo před srdečními příhodami. Moringa také chrání zrak, je totiž bohatá na vitamín A, má dokonce dvakrát více Beta-karotenu než mrkev. Neobyčejně vysoký obsah Beta-karotenu a železa zvyšuje obsah hemoglobinu v krvi a posiluje imunitu. Moringa obsahuje 14x více vápníku než mléko, takže je ideální pro všechny trpící osteoporózou i pro kojící matky.

Zaoblený obdélník: Moringa obsahuje: 14 krát více vápníku než mléko 9 krát více železa než špenát 7 krát více vitamínu C než pomeranč 4 krát více draslíku než banán 4 krát více vlákniny než ovesné vločky 2 krát více vitamínu A než mrkev 2 krát více proteinu než vejce nebo jogurt  

 Procera & Moringa Fort Nejčastější chybou při hubnutí je hladovění. Důležité je omezovat příjem jídla postupně a přiměřeně. Jíst častěji a menší dávky. Aby organismus správně fungoval, potřebuje dostatečný přísun živin v podobě bílkovin, vitamínů, minerálů a stopových prvků, a to i v případě, že se snažíme zhubnout. Proto je dobré používat přípravek na posílení imunity ZINX. Antioxidační kombinace vitamínu E se selenem a zinkem je doplněna vitamínem C a chlorellou. „ ZINX je bohatým zdrojem chlorofylu, minerálů, vitamínů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví a vitalitě. Tento doplněk stravy je vhodný nejen k posílení imunity, ale prospívá také zraku, pokožce a vlasům,“ říká magistra Dagmar Štrambachová. Dvouměsíční kůra přípravku ZINX nyní nabízí lékárna AVE na svém e-shopu jen za 110 korun.

http://www.lekarnaave.cz

Reklama