Dnes se bude všechno točit kolem královské svatby prince Williama s Kate Middletonovou. Jejich svatební fotky zaplní titulní strany všech novin a časopisů. Tak jako kdysi fotky hvězd a celebrit uplynulých let. Téma pro módní policii jako stvořené. Pojďte se podívat na šaty krásné, ale i velmi netradiční.

Princeznovské

Diana

(rok 198) Šaty Williamovy matky, princezny Diany nesmí v naší přehlídce chybět. Královská svatba si žádala královskou róbu, ale v opulentní záplavě hedvábného taftu se něžná Dianina krása skoro ztrácí. Princ Charles v slavnostní frakové uniformě působí důstojně a šarmantně.

Cudné

Audrey

(rok 1954) Křehká herečka Audrey Hepburn si ve svatební den s Melem Ferrerem oblékla velmi decentní šaty v siluetě X, které zdůrazňují její štíhlý pas, ale jinak spíš cudně zakrývají. Věneček z živých růžiček místo závoje jen podtrhuje její půvab něžné víly.

Usedlé

marylin

(rok 1954) Nezvykle usedlý model si oblékla sexy kráska stříbrného plátna Marylin Monroe. Jako by chtěla naznačit, že její půvaby jsou už jen pro jejího nastávajícího Joe DiMaggia. Hnědé šaty s bílým kožešinovým límečkem a briliantovou broží byly jistě velkým překvapením (a možná i zklamáním) pro bulvární fotografy.

Holčičí

yoko

(rok 1969) Minišaty doplněné bílými podkolenkami a teniskami v sobě mají cosi rozverně provokativního. Že by svým modelem chtěla Yoko Ono smazat věkový rozdíl s Johnem Lennonem? V každém případě jsou její svatební šaty vyjádřením názoru výrazné individualistky.

Neformální

Cindy

(rok 1998) Supermodelka Cindy Crawfordová má jistě co ukazovat. Bosé nohy a šatičky a la kombiné by v kostele asi nepůsobily zrovna patřičně, ale pokud řekla své ANO Rande Gerberovi na písečné pláži, nemohla si vybrat lepší model.

Čtěte také

Reklama