Taft Looks: extrémní fixace vašeho účesu


Vlasy jsou součástí naší image. Dovolte jim vyjádřit váš osobní styl a vytvořte si na míru šitý účes pomocí nových výrobků řady Taft Looks, které díky moderním recepturám umožňují modelovat, tvarovat a fixovat i ty nejkreativnější účesy. Taft Looks zároveň nabízí i atraktivní design přípravků a velmi příjemnou vůni. Ať už toužíte po rebelském účesu, pichlavém ježkovi, romantickém rozcuchu anebo svůdných kudrlinách, s Taft Looks to vždy dokážete! Vyzkoušejte Taft Looks Elastic Look Extreme Gel, nebo Taft Looks Titan Look Extreme XXL Gel a váš účes bude vypadat skvěle!

Chcete jedinečný styling, ale nechcete mít vlasy na omak slepené? Potřebujete, aby se váš účes vždy vrátil do původního stavu i v extrémních podmínkách, jako je třeba nošení přilby? Pak použijte novinku Taft Looks Elastic Look Extreme Gel. Zaručí Vám maximální, a přesto elastickou fixaci vašeho účesu. Ten se pak vždy a za každých podmínek vrátí do původního tvaru.

Jste trendy a určujete si svůj vlastní styl? Hledáte mega silný gel, se kterým zrealizujete i ty nejbláznivější nápady? Právě vám je určen nový Taft Looks Titan Look Extreme XXL Gel. První Taft looks gel v kostce, který překonává sílu gravitace. Radikální stupeň tužení 6 odolává i vodě. Umožní vám docílit extravagantní účes bořící všechny hranice. Díky nové receptuře s nejsilnějšími fixačními složkami vytvoříte účes pevný jako titan!

 

Ø  Taft Looks Elastic Look Extreme Gel, 150 ml, DMOC 85 Kč

Ø  Taft Looks Titan Look Extreme XXL Gel, 250 ml, DMOC 99 Kč

 


Tyto nové pomocníky pro vaše vlasy objevíte v obchodech od června 2007