Používání erotických pomůcek pro většinu párů už není žádné tabu. Naopak se partneři shodují, že do jejich sexuálního života vnáší příjemné zpestření. Chcete vědět, které z nich prodejci označují jako nejúspěšnější?

Podle pracovnice internetového sexshopu hyperbobr.cz Blanky Krupkové jednoznačně vedou vibrátory a stimulátory pro ženy. „Za poslední dva měsíce jsme prodali kolem 870 vibrátorů. Pro pány se nejčastěji nakupují nafukovací panny a umělé vaginy," upřesnila Krupková. Sestavili jsme pro vás hitparádu deseti nejžádanějších hraček pro dámy. Ale pozor! I pánové si s nimi vyhrají. Podívejte se, které to jsou a jak fungují.

 

Vibrátory

Vibrátory jsou snad nejznámější pomůckou. Jak již bylo zmíněno, v erotických shopech se stále drží na předních příčkách oblíbenosti. Prodejci přicházejí s mnoha inovacemi, a tak se vibrátor čím dál méně podobá penisu. Setkat se můžeme s vibrátory v podobě zeleniny, například kukuřice a okurky, nebo dokonce ve zvířecí podobě. Novým hitem jsou housenky, delfíni a krteček. Nepokročil jen design, ale také technologie. Erotické hračky nejen vibrují, ale otáčejí se, svítí a blikají a dají se použít na dálkové ovládání. Vibrátor můžete sehnat už od 300 korun.

 

Orální vibrátory

Jsou v erotických shopech žádanou novinkou. Fungují na stejném principu jako vibrátory. S tím rozdílem, že simulují orální sex. Umělý jazyk s integrovanou vibrační jednotkou a nastavitelnou intenzitou vám zajisté přivodí stejnou slast z orálního sexu jako v reále. Do takové hračky budete muset investovat kolem 800 korun.

 

Návleky na penis

Další velmi žádanou novinkou jsou také silikonové návleky na vibrátor nebo penis; jsou velmi originálním zpestřením sexuálního života. Nepravidelný tvar návleku příjemně dráždí vaše intimní partie. Návleky jsou vyrobeny z nejjemnějšího silikonu. Materiál je elastický, takže návlek „dostanete" na všechno. V erotických shopech jsou k dostání od 200 korun za kus.

 

Gelové kroužky

Slouží podobně jako návleky na penis. Kroužek zajistí prodloužení erekce partnera a masážní výběžky na jeho povrchu stimulují vaše intimní partie. Některé kroužky mají také zabudovanou vibrační jednotku, čímž se prožitek z milování násobí. Jeden kroužek vás přijde přibližně na 400 korun.

 

Venušiny kuličky

Další stálice na žebříčku prodejnosti. Venušiny kuličky zavedené do pochvy díky tření při pohybu uvnitř těla poskytují příjemnou intimní masáž. Doporučují je dokonce i porodníci. Jsou totiž vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství a jako ideální prevence proti inkontinenci. Už za necelých 200 korun můžou být tyto kuličky vaše.

 

Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko v sobě dokonale spojuje vlastnosti vibrátoru a Venušiných kuliček. Vajíčko s vibrační jednotkou se zavede do pochvy a pak už stačí jen pomocí připojeného ovladače nastavit intenzitu vibrací dle svého přání. Cena tohoto výrobku se pohybuje většinou kolem 300 korun.

 

Vaginální vakuová pumpa

Vakuová pumpa pro ženy se přikládá na klitoris, do nějž se díky vzniklému podtlaku nahrne krev a jeho citlivost dosáhne maximální výše. Pak už stačí jen jemné dotyky a vrchol nebude nikdy daleko. Pokud chcete vlastnit vaginální pumpu, musíte investovat zhruba 1000 korun.

 

Přísavky na bradavky

Prsní bradavky jsou velmi silnou erotogenní zónou u obou pohlaví. Přísavka na bradavky má skvělý účinek na ženy i muže, kteří jsou na dráždění prsních bradavek citliví. Reakce na přísavky jsou různé. Od úplného odmítání po totální nadšení. Je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Za necelých 300 korun jsou přísavky vaše!

 

Anální korále

Kuličkový anální vibrátor je vhodný i pro začátečníky, kteří se teprve chystají anální sex vyzkoušet. Zpravidla bývá vyroben z příjemného měkkého materiálu, který ještě násobí vaši rozkoš - tu si užijete v průměru za 500 korun.

 

Pouta

Pouta jsou neméně používanou pomůckou při erotických hrátkách. Jsou výborným doplňkem, pokud se chystáte prožít netradiční milování. Už jen pouhá myšlenka na pouta u někoho může probouzet erotické fantazie. Spoutejte partnera a k televizi vám už nikdy neuteče. :) Spoutat ho můžete už za 400 korun.

 

Nezapomeňte, že kdo si hraje, nezlobí. A u dospělých to platí dvojnásob. Pokud nevíte, jak si zpříjemnit den, možná by vás mohl potěšit nákup v některém sexshopu, ať už v kamenném nebo na internetu.

 

Používáte erotické pomůcky? Kdy naposledy jste si nějakou koupila? Chodíte do sexshopu?

Reklama