Všichni se jistě shodneme na tom, že jedním z nejdůležitějších parametrů u vysavače je sací výkon. Chceme mít uklizeno rychle, nechceme každé místo přejíždět několikrát a potřebujeme se bez problémů zbavit i větších nečistot jako jsou drobky, drobné kamínky a podobně.

Philips

Úroveň sacího výkonu je však ovlivněna možností volného proudění vzduchu, na níž má během používání výrazný vliv i plnost prachového sáčku. Co s tím? S možným řešením přichází společnost Philips, která představuje sáčkové vysavače Philips PerformerPro FC9194 a zcela nový FC9190. Ty s výkonným motorem a speciálně tvarovanou prachovou komorou udržují neustále silné proudění vzduchu pro zachování maximální sací síly bez ohledu na zaplnění prachového sáčku.

Philips

FC9194 s příkonem 2 200 W  a max. sacím výkonem 500 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12, který zachytí 99,95 % prachu a je tudíž vhodný i pro alergiky. Součástí vysavače je jak sací hubice TriActive+ zajišťující trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání, tak i speciální Turbo kartáč, který odstraní z koberců o 25 % více chlupů a prachu než klasická hubice. Kapacita prachového sáčku je u FC9194 až pět litrů a o stavu naplnění informuje indikátor.

Philips

Nový PerformerPro FC9190 s příkonem 2 200 W a max. sacím výkonem 500 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12. Součástí vysavače je Hubice 3v1TriActive+, která poskytuje 3 čisticí funkce jedním tahem, stejně tak štěrbinový nástavec, malá hubice a kartáč 2 v 1. Kapacita prachového sáčku je u FC9190 až pět litrů a o stavu naplnění informuje indikátor.

Více na www.philips.cz