Někteří příchod nového roku budou slavit v poklidu a pohodlí domova, jiní vyrazí za zábavou na hory, a najdou se i tací, jež vyrazí do víru velkoměsta. Pokud i vy mezi ně patříte a hodláte se na tuto příležitost pěkně vystrojit, pak máme pro vás pár tipů, díky kterým budete ozdobou novoročního večírku.

sad

Sto lidí - sto chutí, někdo má rád klid a někteří si rádi užívají ve společnosti svých blízkých a příchod nového roku si nedokážou představit bez pořádného novoročního mejdanu. Jestli i vy vyrážíte někam do baru či jiný večírek a nevíte, co na sebe, tak zrovna zde se nemusíte držet nějakých pravidel, na Silvestra je povoleno vše i co se týká novoročního modýlku.

Šaty

Jediné, na co byste měla myslet, je to, že pro tentokrát nechte ve skříni kalhoty a džíny. Vytáhněte něco slavnostnějšího, ideálně šaty. Pro tento rok je velmi módní kůže či její náhražka, tedy koženka, proto ve věcech z tohoto materiálu budete vypadat neskutečně sexy, stane se z vás rajcovní vamp žena! Pokud se v kůži či kožence necítíte, sáhněte po elegantní krajce, která z vás vykouzlí elegantní dámu, ze které málokdo spustí oči. U šatů platí jediné, měly by korespondovat s vaší postavou, zakrýt nedostatky a naopak dát na odiv vaše proporce, na které jste jako žena hrdá.

sd
Ann Christine, 649 Kč

das
www.zoot.cz, 1099 Kč

sda
New Yorker, 549 Kč

Tip: Abyste umocnila svůj ženský sexappeal, vsaďte na šaty, které ze zpředu tváří jako nudná klasika, ale když se otočíte, dostanete své okolí do kolen díky rafinovanému propracování zadní části šatů. Jen se vyhněte případnému módnímu faux pas a neberte si pod šaty podprsenku, která by mohla být vidět, to by pak ztratilo onen punc ženského smyslnosti.

sa
www.zoot.cz, 1799 Kč

Dejte ženě ty správné boty, a ona si dokáže podmanit svět!
Marilyn Monroe

Sukně

Momentálním hitem jsou sukně, které obepínají vaše tvary. Pokud se však necítíte na to, že zrovna vy si tento druh sukně můžete dovolit, můžete zvolit sukni áčkového střihu, tzv. skater sukni. Výběr materiálu je čistě na vás, ale opět popřemýšlejte o kůži či kožence, která opravdu „frčí“, popř. nic nezkazíte flitry, ty jsou totiž pro slavnostní akce jako dělané.

sda
Gate, 398 Kč

sad
Lindex, 899 Kč

sad
www.tamsinlondon.cz, 1307 Kč

Topy

To, že různých topů je nepřeberné množství si zde říkat nemusíme, to jistě každá žena ví, ale pro tuto příležitost si vyberte takový, jež je z kvalitních materiálů a hlavně bude korespondovat s vaší spodní částí outfitu. Efektně vypadají takové topy, které jsou něčím zdobeny či mají nějaký nápaditý prvek, může se jednat o prostřižená záda.

sd
F&F, 469 Kč

Tip: Absolutně nejvíce trendy jsou různá body.

sda
www.fashionplanet.cz, 1099 Kč

Doplňky

Lodičky na vysoké jehle, zdobená psaníčka a výrazné šperky, tak přesně to jsou doplňky, které vám na silvestrovskou party nesmí chybět. Už dávno neplatí, že kabelka by měla ladit s botami, proto si nemusíte lámat hlavu, zdali vámi vybrané psaníčko bude korespondovat s těmi krémovými lodičkami. Jediné, na co byste měla myslet, jsou dvě věci. Za prvé: nechte doma velkou kabelku a zvolte malé psaníčko, ač se do něj nic nevejde, zde jde o efekt, ne o praktičnost. Za druhé: žádné tenisky! Sáhněte po lodičkách s vysokým podpatkem. Že vás budou bolet nohy? Nevadí, jistě během večera najdete nějakého „fešáka“, který vám ochotně nastaví rámě a třeba se stane oporou nejen pro tuto noc, ale i pro celý následující rok. :-)

sda
Louis Vuitton, cena na požádání v obchodě

ds
Baťa, 599 Kč

asd
www.fashionplanet.cz, 249 Kč

Čtěte také:

Reklama