Už se Vám někdy stalo, že jste odjeli do zahraničí a zapomněli si uzavřít cestovní pojištění? I tady platí, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Pokud se Vám za hranicemi něco stane, budete muset sáhnout pěkně hluboko do kapsy. Nejvýhodnější a nejpohodlnější je proto celoroční cestovní pojištění.

ERV

Pokud jezdíte na dovolenou do ciziny alespoň dvakrát ročně, celoroční pojištění vám významně ulehčí život v mnoha směrech. Stačí ho sjednat jen jednou za rok, čímž odpadá nutnost vyřizování před každým výjezdem do ciziny. Takže se Vám už nestane, že odjedete za hranice nepojištění. Pojištění na 365 dní má i další plusy. „Klient může cestovat do ciziny opakovaně, počet cest během roku totiž není omezený. Můžete jet v létě k moři, v zimě do Alp, mezitím na nákupy do ciziny nebo poslat děti na Slovensko k babičce. Celoroční pojištění do zahraničí MultiTrip šetří starosti, čas a také peníze,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas. U ERV Evropské ho pořídíte už od 1 980 korun a zaručí vám nejširší pojistnou ochranu na českém trhu. Jedinou podmínkou je, že délka cesty nesmí překročit 45 dní. Celoroční pojištění se tedy vyplatí i v případě neplánovaných pobytů ze dne na den.

pojištění

Výhody pro rodiny s dětmi

Celoroční pojištění MultiTrip se vyplatí celým rodinám, a to až se třemi dětmi do osmnácti let. V jeho rámci jsou pojištěni všichni členové rodiny a můžou přitom cestovat i samostatně. ERV Evropská pojišťovna nabízí celoroční pojištění za zvýhodněné ceny i pro životní partnery. Cestovní pojištění zahrnuje kromě pojištění léčebných výloh také pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví nebo majetku, kterou způsobíme někomu jinému. Máte pojištěné i poškození nebo odcizení zavazadel a storno zájezdu. Pojištění stornopoplatků se kromě zájezdů vztahuje i na samostatné služby jako je letenka, jízdenka nebo ubytování. To ocení hlavně rodiny s malými dětmi. Když potomci onemocní, přijde sice rodina o plánovanou dovolenou, ale ne o peníze,“ vysvětluje Ondřej Rušikvas.

Nespornou výhodou při koupi celoročního balíčku je fakt, že za jednotný poplatek si můžete pojistit dovolenou i pracovní cesty. Pak už opravdu záleží jen na tom, co má kdo rád. Pokud si na dovolené krátíte rádi čas golfem či adrenalinovými sporty, je dobré pohlídat si také krytí jejich případných nepříjemných následků. „Velmi oblíbené je v rámci celoročního pojištění připojištění Bike, které se vztahuje na škodu na jízdním kole či dalším cyklistickém vybavení a úhradu pronájmu náhradního vybavení,“ upřesňuje Ondřej Rušikvas z ERV Evropské.

pojištění

Celoroční pojištění MultiTrip

Pojistné OPTIMAL STANDARD BASIC
1 rok Celý svět Evropa Evropa
osoba 4 980 Kč 2 980 Kč 1 980 Kč
partner 6 380 Kč 3 780 Kč  
rodina 7 680 Kč 4 580 Kč  

 ERV

Reklama