Další kočičí máma, která nám dnes napsala a hrdě se k tomu hlásí, je čtenářka s nickem Maryene. Ale stejně se nejvíce těší na to, až do její rodiny přibude nějaké to lidské mládě.

Hezký jarní den. Zatím jsem nepoznala nikoho, kdo by nemiloval mláďata. Ta musí dostat i toho největšího drsňáka. Když jsem byla malá, o mláďata nebyla nouze. Housata, kuřata, selátka, koťata, štěňata, kůzlata, králíčci, morčata...

Nepotřebovali jsme žádné hračky, hrát si s mláďátky byla pro nás ta největší zábava. Nejvíc ze všeho jsem milovala koťata. Když jsem už sama byla maminkou, snažila jsem se, aby i naše děti měly možnost vyrůstat se zvířaty, pro děti je to nejenom zábava, ale také soužití se zvířátky posiluje jejich imunitní systém. 

Moje děti stejně jako já milovaly kočky a s nimi nebo hlavně s koťaty mají kdejakou fotku. Když jsme mívali na jaře mláďátka, nemohly ani dospat.

m

Největším mláďátkem u nás bylo hříbě, nejmenším asi křeček. Když děti odrostly a dospěla i naše zvířátka, postupně stárla a začala nás opuštět. Potom manžel prohlásil, že domů už žádné zvíře nechce. Ale zatoulala se k nám kočka a jako bonus přivedla za tři týdny na svět tři koťata. 

Myslím si, že život se zvířaty člověka velmi obohacuje a já už se těším, že letos na jaře přivítáme opět nějaké to koťátko. A nejvíce se těším, až mi moje děti přivedou na svět nějaké to mládě lidské.

Krásný den všem tentokrát už ze své vlastní postele, dnes mě konečně pustili z nemocnice domů.

Maryene

Milá Maryene, děkuji za krásné povídání a hlavně přeji stoprocentní zotavení

Text nebyl redakčně upraven

Reklama