Titul nejvíce sexy žijícího muže na planetě získal v anketě časopisu People herec Matt Damon, známý ze snímku Bourneův mýtus.

Sedmatřicetiletý herec pokořil i tak slavné kolegy, jako jsou Brad Pitt nebo Johnny Depp. Na druhém místě skončil Patrick Dempsey, kterého si diváci oblíbili v televizním seriálu Chirurgové, a herec Ryan Reynolds, známý z filmu 3:15 zemřeš, v originálu Amityville Horror.

Vítězství Matta velmi potěšilo, už proto, že nedávno vyslovil touhu porazit v tomto směru dlouhodobého favorita, svého kamaráda George Clooneyho. Damon, který je ženatý a letos se stal poprvé otcem, zareagoval se svým typickým humorem: „Dali jste stárnoucímu taťkovi z předměstí největší injekci sebevědomí, jakou kdy dostal!“

Mezi důvody, proč zvítězil právě Damon, je uveden jeho neodolatelný smysl pro humor a skromnost, kterou si získává srdce všech kolem sebe.  
 

 

TOP 10:
1. Matt Damon
2. Patrick Dempsey
3. Ryan Reynolds
4. Brad Pitt 
5. James McAvoy
6. Johnny Depp 
7. Dave Annable
8. Will Smith
9. Javier Bardem
10. Shemar Moore

Zdroj: Korzo

Znáte všechny uvedené „krasavce“? A který z nich se nejvíc líbí vám? Nebo máte jiného favorita? Co říkáte na Damona? A na to, že Depp je až šestý? A který z pánů je nejvíc „fujky“ :) ?

Reklama