Čtenářka Elis19 nám poslala příspěvek, kde se svěřila, jak moc měla radost z pohledu od syna. Prý to bylo velké překvapení, které ji zahřálo na srdci! Děkujeme, že jste nám napsala a přejeme hezký den.


Krásné středeční ráno, už jako malá holka jsem vždycky ráda dostávala poštu, obvykle to bývala přáníčka od babičky nebo tety k narozeninám,ale  moje starší sestra hudebnice jezdívala se souborem i do tehdy západní ciziny a odtud mi posílala krásné pohlednice.Byly to pro mě vzácné obrázky, které jsem si schovávala a pak jsem je použila třeba i do zeměpisného sešitu, to když jsme se o těchto zemích právě učili  a bývaly z toho i jedničky:).

Tento hezký zvyk jsem si přenesla do dospělosti a když buď sama nebo s rodinou vyrazíme na cesty, vždycky svým blízkým, kteří zůstali doma pohled posíláme. Je jedno zda je to z ciziny nebo i z naší krásné domoviny. SMS můžu poslat i z postele bez námahy, ale dojít vybrat nějakou pěknou pohlednici, rozmyslet si co napsat, o jaké zážitky se podělit mi připadá osobnější.

Loni mě moc příjemně překvapil náš nejmladší syn, který byl v Anglii se svou slečnou na brigádě a i když jsme si pravidelně dopisovali po e.mailu, dostali jsme od nich i pohled, bylo to  milé a pomyšlení že na nás myslí zahřálo.

Pravidelně posílám pohlednice nejen z dovolené, ale i na vánoce a velikonoce,ani neočekávám, že všichni odpoví, prostě mi to jen dělá radost.

Elis19

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama