Nezoufejte, teprve až nyní přichází mimořádná akce, která stojí za pozornost. Od 14. do 17. 2. probíhají v nejznámějším pražském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet finální výprodeje veškerého zimního zboží. Tento prodloužený víkend je již několik let mezi zákazníky velice populární díky doprovodným akcím a extrémně nízkým cenám.

Zimní zboží za neodolatelné ceny

Tradiční finální zimní výprodeje každý rok navštíví desetitisíce zákazníků. Hlavním důvodem jsou především největší mimořádné slevy na veškeré zimní zboží, které mohou dosahovat až 70 %. Mezi značkami, které se do akce zapojily jsou například GANT, Marc´o Polo, s.Oliver, Timeout, Boxeur Des Rues, Lee Cooper, CHRONO, Helly Hansen nebo NIKE a mnoho dalších. Pro větší pohodlí nakupujících centrum navíc o víkendu prodlouží otvírací dobu od 9:00 do 20:00 a posílí autobusovou dopravu z konečné zastávky metra A Depa Hostivař. Frekvence odjezdů Fashion Arena Busu bude oproti běžným dnům poloviční.
5c62cc5a872c2obrazek.png

Soutěž a dárky pro zamilované

Netrpěliví zákazníci, kteří přijedou do Fashion Arena Prague Outlet už nyní, se mohou zapojit do soutěže o romantickou večeři. Návštěvníci, kteří od 2. do 10. února v centru provedou alespoň jeden nákup a současně budou zaregistrovaní do věrnostního klubu Fashion Arena Fashion Club, budou automaticky zařazeni do slosování. Na prodloužený valentýnský víkend finálních výprodejů je připraven také speciální program. Členové věrnostního klubu si pro zahřátí budou moci dopřát šálek horkého kakaa nebo svařeného vína a dámy dostanou rudé růže. Pro zamilované bude k dispozici fotokoutek s valentýnskou dekorací, ze kterého si budou moci odnést vtipné a zamilované fotografie. Pro páry je připraveno i speciální menu v restauracích Regal Burger nebo mimořádná valentýnská nabídka v ovocném baru Fruitisimo.
5c62ccc95bd58obrazek.png

Reklama