Mojí největší výhrou je bezpochyby můj manžel. Můj dosavadní život se skládal z tyranského otce, který mi stále sprostě nadával, nenechal mě dostudovat, bakalářské studium jsem si hradila z důchodu po matce,
která se bohužel usoužila po boku mého otce až ke smrti. Dále součástí naší rodiny je můj bratr, který je celý otec, a otcova přítelkyně, která je na tátově straně a podporuje ho v jeho koníčku, kterým je nadměrné požívání alkoholických nápojů. Nevydržela jsem takovýhle nápor, odešla ze studií, našla si pronájem, a bohužel se vrátila ke své první lásce, o které jsem nevěděla, že je největším drogovým dealerem v ústeckém kraji již od 16 let. Jeho „zájmy" byly shodné se zájmy" mého otce - budu hodně stručná , t.j.: Víno, ženy, zpěv"! To jsem si dala!

Žili jsme z mého platu s jeho mámou v polorozbořeném baráku a já jsem nic z toho neviděla, protože jsem pracovala od rána do večera a vracela jsem se pěšky cestou, která mi zabrala hodinu chůze a 15 km.
Vše jsem řešila, až když mi otevřel oči můj kamarád, který je pornohercem, že se dá žít i jinak.

Největším problémem ale byl fakt, že jsem neměla kam jít, protože můj otec upřednostňoval pouze bratra a já, ač žena s mozkem a vlastním názorem, jsem měla v jeho očích funkci hadru na nádobí ".
Dokonce bývalému u piva sdělil, že by nebyl proti, aby mě občas propleskl, aspoň prý zklidní moji vzpurnou duši.

Podala jsem si pomocí mého kamaráda inzerát na seznamku v internetové kavárně, kam jsem tajně zavítala občas po pracovní době. Z 51 zájemců " jsem si vybrala jednoho, se kterým jsem se i sešla. Náhoda tomu
chtěla, že jsme oba 2 zjistili, že se již 7 let známe. Kdysi ještě jako studentka střední zdravotnické školy jsem ho připravovala na operaci, které se měl podrobit  - náročnou transplantaci ledviny. Ač to bude znít jako happy end, tak jsme spolu 1 rok žili a letos  7. 7. 2007  jsme se vzali (viz foto).Manžel je mojí největší životní oporou a výhrou v mém již od dětství tragickém životě a s ním mám pocit, že žít teprve začínám. Tímto článkem mu chci vzkázat: TOMÁŠI , MOC TĚ MILUJI!"

Paji.


Milá Paji,
tak ke šťastnému začátku posílám i 500 bodíků do VVS
Reklama