To tvrdí další ryba - čtenářka Átéčko. Narodila se v poslední den tohoto znamení, takže je ovlivněná i znamením následující. A co všechno má ještě vliv na povahu člověka z astrologického hlediska? To vám prozradí ve svém příspěvku.

Druhou čtenářkou, která přispěla k dnešnímu tématu (a zároveň i druhou rybou) je Átéčko. Toto soudí o povaze člověka z astrologického hlediska...


Nebudu psát o tom, že mé sluneční znamení je ze všech nejlepší.
Ryby jsou velice citlivé, empatické, plaché. Mají smysl pro spravedlnost. Ale mohou se stát závislé na čemkoliv.
Ale povaha člověka není závislá jen na slunečním znamení, ale i na znamení měsíčním, na postavení všech planet ve chvíli narození. Podle mě mají největší vliv retrográdní planety. Je to itinerář, podle kterého člověk ve svém životě „jede“.Ale myslím si, že osud je nám našim slunečním znamením dán, nebo alespoň naznačen.
Jenže jsem se narodila poslední den znamení Ryb, takže určitě budu ovlivněna i Beranem, a budu mít něco i z něj.

Átéčko

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

  • knihaVěříte v osud určený datem vašeho narození?
  • Vystihuje vás vaše sluneční znamení?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději 27. 4. 2012 v 15.00 hodin. Jejich délka ať je rovna nebo delší délce tohoto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání pěkného dárku, kterým je tentokrát poučná a zajímavá knížka Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub). Tak tedy pište, pište, jsem zvědavý, jestli se do vás při narození Slunce trefilo?

Reklama