Nákupní galerie Myslbek připravuje na Valentýna nevšední událost, přímo v pasáži se pokusí vytvořit rekord – největší květinové srdce. Speciálně pro tuto příležitost oslovila ke spolupráci pražskou Střední odbornou školu stavební a zahradnickou, která nejen, že dodá 850 rudých růží zbavených trnů, ale její studenti budou po celou dobu o květinové srdce pečovat. Zároveň to budou právě budoucí zahradní architekti a aranžéři, kteří se pokusí v pátek 12. 2. dopoledne za účasti odborného dozoru agentury Dobrý den o rekord.

Myslbek

Vedoucí projektu Jan Stibor je ze spolupráce s NGM nadšený:“Když nás na sklonku loňského roku oslovila NG Myslbek, zdali bychom s nimi realizovali valentýnskou akci, byli jsme potěšeni a spolupráci přijali. Pro naše studenty bude tento projekt velkým přínosem, kdy své teoretické znalosti mohou uplatnit přímo v praxi.  Valentýn v Myslbeku je pro ně tak říkajíc „akce naostro“, zbavit trnů a odborně ošetřit 850 růží, vložit je do ampule s vodou a to vše bez jediné chyby, jelikož květiny musí vydržet v čerstvém stavu několik dní, to bude ta pravá výzva.“

Srdce o rozměrech jeden a půl krát jeden a půl metru z živých růží bude k vidění od pátku 12. 2. do valentýnské neděle 14. 2., kdy přímo v pasáži bude k dispozici fotograf z PolaroidLove. Zákazníci budou mít jedinečnou možnost nechat se u rekordně velkého květinového srdce zvěčnit, a to hned dvakrát. Zamilovanou vzpomínku dostanou dárkem společně s čokoládou Merci a voňavým potěšením – růží přímo z valentýnského srdce, která bude vyměněna za jejich druhou fotografii. Květinové srdce se tak během neděle promění v srdce složené ze zamilovaných polaroidových fotografií. Nákupní galerie Myslbek bude na Valentýna nejen provoněna růžemi, ale i prostoupena láskou.

Myslbek

O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK:

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Barbour, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport či butik s dětskou módou Petit Bateau.

Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

WWW. N G M Y S L B E K . C Z             

F A C E B O O K             

I N S TA G R A M             

# M Y S L B EK

WWW.SKOLAJAROV.CZ

Reklama