Kdo by chtěl jižní svah kombinovat s metr vysokou sněhovou pokrývkou, určitě by neváhal a okamžitě by se rozhodl  pro největší  korutánský lyžařský areál –  Nassfeld.  Jarní slunce zde přímo   zdvojnásobí zážitek z lyžování. Dovolenková destinace s jarním sluncem vytváří dvojnásobné potěšení z lyžování. Že se tato oblast Nassfeld-Pressegger každoročně těší velké pozornosti je i tím, že je zde největší počet slunečních hodin, a to od 18. března do 17. dubna, kdy vytvoří největší sluneční terasu v Alpách!   

Sjezdovky plné překvapení

Alpy

Na krásné modré obloze už vystřeluje své paprsky toužebně očekávané jarní slunce.

V lyžařském areálu na rakousko-italských hranicích napočítali asi o sto slunečních hodín více než na severu Alp.

Tolik slunečního světla je potřeba i patřičně oslavit. Od 18. března do 17. dubna napnou markízy před  bary a začíná pouť po největší sluneční terase v Alpách: více než tisíc lehátek, sedaček a plážových košů je připravených pro veřejnost. Tento lyžařský areál je oblíbený i díky své přátelské nabídce pro rodiny s dětmi.

www.nassfeld.at

Akce na jaře v oblíbeném lyžařském regionu Nassfeld:

Sound of Wine: od 18. března 2017

Netradiční akce i místo, kde se koná festival vína „Sound of wine“ párty na sněhu. Poprvé se bude právě tady, v největším lyžařském středisku Korutánska konat netradiční festival vína: nabídka rakouských vín a dobrý diskdžokej – to je kombinace, která zajisté patří k jarní atmosféře na lyžích.

2. Full Metal Mountain: 27. březen až 2. duben 2017

Konec března bude patřit fanouškům heavy metalové hudby. Organizátoři očekávají, že na Festival Full Metal Mountain do korutánského Nassfeldu přijde více než tři tisíce fanoušků této hudby. Festival se bude konat pod nádhernou alpskou kulisou, přijedou mezinárodní kapely a nebude chybět ani zimní sport ve všech jeho podobách.

www.full-metal-mountain.com  

Hledání velikonočních vajíček, lyže a Golf Trophy v dubnu

Rozloučení se zimou bude zajímavé pro každého sportovce. Pod názvem „Nassfeld Ski & Golf Trophy“ se bude konat 17. dubna 2017: ráno lyžařské závody dve dvou kolech a odpoledne závody na 9-jamkovém hřišti.

I pro děti je připravený zajímavý program: od  9. do 15. dubna 2017 budou hledat velikonoční vajíčka přímo na lyžích. Budou pátrat po skrýších, kde jsou schovaná různá překvapení. Hledání se dětičkám určitě vyplatí.

Všechny informace o akcích najdete na:

www.nassfeld.at/events