Zajímavý průzkum k dnešnímu tématu učinila čtenářka Pinokio. Zjišťovala od svého kamaráda homosexuála, jaké má největší přání, co ho nejvíc trápí či třeba co mu vůbec nejde...

Přečtěte si příspěvek čtenářky Pinokio. Máte díky němu možnost tak trochu nahlédnout do světa, jak ho vnímají homosexuálové...


Dobrý den,
předem upozorňuji, že článek byl schválen mým přítelem homosexuálem Karrym. Hodně mě dirigoval, jak tento článek napsat a opět nezklamal, nařehtali jsme se, až jsem smíchy brečela. Debatili jsme po Skypu skoro dvě hodiny, slyšela jsem ho po půl roce.
Seznámili jsme se asi přibližně před 15 lety. Účinkoval tehdy/a dodnes účinkuje/v travesti show a zpíval tenkrát jako Helenka/chtěla jsem napsat Helena, ale musela jsem napsat Helenka/ Vondráčková. Moc lidí nepřišlo, přece jen travesti show tenkrát nefrčela. A já s kamarádkou jsem jim tleskaly jak divé a zůstaly až do konce programu. Přišel si k nám postěžovat, a tak jsme se stali kamarády. Byla jsem tenkrát svobodná a bydlela v nájmu, jezdil za mnou celkem pravidelně a neměl to daleko.
Je to velký extrovert a rád lidi šokuje. Většinou jsme chodívali na diskotéku. Příprava byla veliká. Mě trvala deset minut, jemu 2 hodiny. Líčil se a oblékal do ženských šatů. na parketě to roztočil a všichni jenom zírali. Většinou ho lidi měli rádi, zajímavé je, že ho pomlouvaly spíše ženy než muži. Nejvíc jsem se pobavila, když vletěl do nějakého obchodu oblečen v ženských šatech, namalovaný jako Helenka. Prodavačky na něho zíraly a nestačily se otáčet, aby mu vyhověly. Nevěděly, jak ho mají oslovovat. I jeho kritika byla zdrcující. Tyhle hadry jsou hnus, to je staré dva roky apod.
Předkládám pár mých otázek, které jsem mu položila:

  • Největší přání: najít spřízněnou duši
  • Největší radost: rodina, práce, 4 kočky
  • Největší starost: nemoc maminky
  • Nejlepší dovednost: strčit si pindíka do kalhotek tak, aby nebyl vidět.
  • Nejhorší dovednost: šití

A to vše. Víc o něm prozrazovat nebudu. Musela bych napsat knihu.
Při tomto rozhovoru nebyl nikdo zraněn, jen vyteklo pár slz/od smíchu/. Pokud jsme někoho pohoršili, je nám to jedno.
Mimochodem chce tu voňavku. Když vyhraju, musím mu ji poslat.

Pinokio

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama