Gelové kapsle řeší více než 900 možných výzev v oblasti praní a kombinují to nejlepší z malých a účinných technologií pro jednoduše čistoskvoucí prádlo

Ariel

Skutečný průlom v oblasti praní oznámila značka Ariel. Představila gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*, které přinášejí nejkoncentrovanější prací sílu v historii značky Ariel. Díky patentovanému tříkomorovému designu a jedinečnému složení, které v jedné kapsli spojuje sílu a účinnost, přináší Ariel nový, úžasný a jednoduchý přístup k praní oblečení. Trojí účinek gelových kapslí spočívá v hloubkovém čištění, odstraňování skvrn a rozjasňování oblečení.   

Výzva v oblasti praní: 900 kombinací – a stále přibývají další!

V dnešním neustále se pohybujícím světě se v jednom dni propojí tolik věcí jako nikdy v historii. Řešíme obrovské množství každodenních úkolů, které je třeba zvládnout, a vysoká výkonnost je pokládána za běžný standard.

Ariel

V oblasti praní je tomu stejně – žádné dvě várky prádla nejsou identické. Ve skutečnosti existuje více než 900 kombinací praní, které se odvíjejí od velikosti várky, úrovně zašpinění, množství skvrn a kvality vody. Stejně tak existuje velké množství druhů skvrn a typická várka prádla může obsahovat až 40 g nečistot. Není tedy překvapením, že hledáme prací a čisticí technologie, které si účinně a důsledně poradí s každou specifickou várkou a pokaždé poskytnou skvělý výsledek praní.

Malé a účinné řešení

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* se s touto výzvou vypořádaly přímo. Po osmi letech vývoje a pečlivého testování byla tato malá, ale účinná inovace přenesena z laboratoří do praček v domácnostech, aby poskytla veškerou účinnost a pohodlí, které se dnes od malých a výkonných technologií očekávají.

Výsledek: nemožné změníme na možné

ArielU gelových kapslí Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* platí, že design podporuje účinnost. Jedinečné tříkomorové provedení mění nemožné na možné. Poskytuje účinnou kombinaci složek na úrovni, které v minulosti u tekutých nebo jednotlivých dávek pracího prostředku nešlo dosáhnout. Toto složení umožňuje, aby veškerá síla jedné malé kapsle zvládla celou várku oblečení a navíc poskytla doposud nejúčinnější praní – takové, jakého dosud nebylo tekutými pracími prostředky Ariel nebo gelovými kapslemi nikdy dosaženo.

Toto průlomové spojení technologií zajišťuje hloubkové čištění, odstranění skvrn a bělost a jas prádla. Navíc se k prádlu chová šetrně, takže si vždy můžete být jisti vynikajícím výsledkem. Gelové kapsle Ariel usnadňují praní, protože eliminují úvahy o vhodném dávkování: stačí jen vložit jednu gelovou kapsli Ariel do bubnu pračky, přidat prádlo a nechat kompaktní kapsli uvolnit svou prací sílu.

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* ve 3 variantách (Mountain Spring, Color & Style a Touch of Lenor Fresh) jsou k dostání od června 2013.

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou dodávány v těchto baleních: 15 ks (185 Kč**), 23 ks (235 Kč**), 32 ks (335 Kč**), 38 ks (409 Kč**), 42 ks (459 Kč**), 55 ks (509 Kč**) a 64 ks (579 Kč**).

Změňte tedy způsob praní tak, aby vaše prádlo mohlo držet krok s vaším životním stylem – ne naopak.

Uchovávejte mimo dosah dětí, stejně jako ostatní čisticí prostředky pro domácnost.

*3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK – praní, odstraňování skvrn a rozjasňovaní praného prádla; koncentrace aktivních látek v 1 ml v porovnání s tekutým pracím prostředkem Ariel.

**Doporučená maloobchodní cena

Reklama