V tomto obchodě si koupíte vše pro to, abyste vypadali úžasně!

 

Nosíte rádi džíny? Máte oblíbenou značku Levi's® ? Pak se můžete těšit na super obchod, který bude otevřen tento měsíc v centru Prahy!

 

Dne 25. října bude v novém nákupním centru Palladium v Praze 1 otevřen největší Levi's® Store, který bude nabízet nejširší výběr kolekcí Levi's®  v České republice včetně doplňků. Pro první zákazníky jsou připraveny dárky – nové CD Michala Hrůzy Bílá Velryba a life-stylový časopis Levi's®  se slevovými poukázkami.

 

Také se můžete pokochat podzimní kolekcí!

Co přináší tato módní značka nám ženám? Na co se můžeme těšit?

 

Levi's® představuje nové linie pro sezonu podzim/zima 2007. Široká škála džínsů – od klasických 501® po současný urban styl, od obepínajících siluet až po nejnovější drsné městské oblečení. Bohatý výběr nabízí i nedenimového oblečení a doplňky. Kolekce topů z úpletu ochrání před zimou v ulicích města i v přírodě a trička nebo košile poskytnou pohodu v interiérech. Saka jsou inspirována uniformou. Vše je tradičně dokonale zpracované a ve stálobarevné úpravě.

 

 

Chcete si něco pěkného v tomto novém obchodě koupit? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte poukázky na 2500,- Kč! Soutěž probíhá ZDE.