Ve Fashion Arena Prague Outlet startují největší letní výprodeje se slevou až 80 %. Jestli jste čekali na ty správné ceny, tak nyní je ten správný čas! Buďte u toho.

Pro své zákazníky jsou připravené od čtvrtka 15. do neděle 18. srpna oblíbené finální letní výprodeje. Časově omezenou akci s mimořádnými nabídkami každoročně navštíví desetitisíce zákazníků, proto outletové centrum během nejvytíženějšího víkendu ještě prodlouží otvírací dobu od 9:00 do 20:00 a pro větší pohodlí zákazníků navýší počet parkovacích míst.

Nabídky se slevou až 80 %
Finální letní výprodeje jsou ve Fashion Arena Prague Outlet již zavedená a mezi zákazníky velice oblíbená akce. Hlavním důvodem jsou především největší mimořádné slevy z outletových cen na veškeré letní zboží, které mohou být až o 80 % výhodnější. Mezi značkami, které se do akce zapojily jsou například Armani Outlet, Tommy Hilfiger, Gant, Samsonite a mnoho dalších.Něco navíc
Pro příjemnější a pohodovější atmosféru letních výprodejů navíc centrum připravilo i několik novinek jako je venkovní relaxační zónu či vyšší počet parkovacích míst. O víkendu bude posílena také doprava, Fashion Arena Bus bude pro zákazníky k dispozici dvakrát častěji oproti běžným dnům. Novinkou jsou hudební odpoledne, která budou doplněna koncerty mladých muzikantů.Jste členy věrnostního programu?
Členové věrnostního klubu Fashion Arena Fashion Club se budou moci po celý víkend osvěžit originální řemeslnou zmrzlinou Kopeček na kolečku za poloviční cenu, připravena je pro ně i soutěž o vouchery a vouchery na nákup. U jedinečného autíčka si mohou ochutnat řadu zajímavých příchutí té nejkvalitnější řemeslné zmrzliny. Pro stávající i zcela nové členy jsou pak připravené soutěže o vouchery na nákup.

Užijte si nakupování od čtvrtka 15. do neděle 18. srpna 2019 ve Fashion Arena Prague Outlet!

Více inspirace najdete ZDE

Reklama