To, že se jedná opravdu o prestižní veletrh, zjistíte ihned při vstupu. Brány areálu PVA EXPO PRAHA Letňany, kde se WORLD OF BEAUTY & SPA koná, se otevíraly v deset hodin dopoledne. A už v tento čas zde bylo plno. Nenechte se ale tím odradit, protože návštěva místa plného inspirace rozhodně stojí za to. Především pak pro ženy, které jsou rády v obraze, co je momentálně trendy.

image.jpg

Anti-aging péče, péče o ruce a nohy, masáže, relaxace, regenerace, aromaterapie, detoxikace, metody k nastavení celkového zdravého životního stylu, to vše zde také naleznete. Můžete si nechat poradit od profesionálů, kteří jsou ve svém oboru špičkou. Pokud jen toužíte po změně své image, i to je na veletrhu možné. Stačí navštívit jeden z kosmetických stánků, kde vám odborně poradí, jak byste se správně měla líčit, a rovnou vás zkrášlí. 

5b925238dcf6aimage.jpg

I milovnice přírodních produktů si přijdou na své. Letos je tu totiž k vidění široká škála tohoto sortimentu. Výhodou je, že většinou se dají pořídit se slevou, takže nějakou tu korunu ušetříte. Kvůli tomu jsem si i já nakoupila hned pár oblíbených produktů. Pořídit zde můžete i módní doplňky z minerálů a kamenů.

5b92528012b57image.jpg

Mě osobně nejvíce zajímalo, jaké budou trendy v podzimním líčení. Zašla jsem tedy na stánek společnosti Mary Kay, kde mi kvalifikovaná odbornice Jana Lukášová prozradila, jaký make-up bude v následující sezóně hitem. „V podzimní a zimní sezóně bychom měly volit líčení výraznější. Rozjasňovače, výrazné rtěnky v matných či pololesklých odstínech, to by nám rozhodně nemělo chybět. Trendem budou pro letošní rok oči, především pak kouřové líčení, a to hlavně v modrých a bordó odstínech. Momentální novinkou je však ombré líčení. Pro příklad, tvářenku nanášíme postupně ve třech odstínech, tím se vytvoří zajímavý efekt.“   

5b9252a38962bimage.jpg

Zde máte ukázku z předešlých ročníků.