Veronika Lálová v soutěži spolu s hercem Pavlem Trávníčkem dotančila už více než před týdnem. Další přenos si ale nenechala ujít. V publiku se objevila v překrásných rudých šatech, které měla půjčené ze salonu Le Monika. Na její štíhlé křivky padly jako ulité a sama tanečnice prozradila, že se v nich cítila přešťastně.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Na přenos, který byl poznamenán karanténními opatřeními, ovšem Veronika Lálová nedorazila jen jako divačka a podporovatelka zbylých soutěžních párů. Po moderátorce Tereze Kostkové, která se doma léčí s covidem, totiž přebrala roli průvodkyně krátkým formátem StarDance kolem dokola.

Na Instagramu tanečnice uvedla, že role moderátorky není úplně jednoduchým úkolem. „Klobouk dolů. Když Terku vidím v televizi, vypadá to tak přirozeně a jednoduše. Pak si to člověk zkusí a taková sranda to není lidičky. Jsem vděčná a děkuji za takovou příležitost,“ napsala.

Pozice zaskakující moderátorky není pro Veroniku Lálovou jedinou novou rolí. Další je totiž i status třicátnice, včera totiž oslavila kulaté narozeniny.

Zdroje: Instagram Veroniky Lálové, Profimedia

Reklama