Návštěva britského řetězce Hamleys, legendy ve světě hraček, je skvělým tipem pro rodinné odpoledne v hlavním městě. Hamleys se řadí mezi ty vůbec nejstarší hračkářství – první prodejna se datuje do roku 1760. V pražské ulici Na Příkopě Hamleys předloni otevřelo svou první třípodlažní prodejnu jako svou druhou největší prodejnu v Evropě, která láká nejen rozmanitými hračkami, ale také již zmíněnými atrakcemi pro malé i velké.
obrazek.png

5a5f1a17891a5obrazek.pngS těmi je spojená i akce „rozdáváme hračky“. Každý, kdo si ode dneška do konce února zakoupí Hamleys kartu na atrakce nabitou na 500 Kč, bude mít možnost vylosovat si jednu hračku zdarma. S trochou štěstí si vylosujete hračku v hodnotě několika tisíc korun. S prázdnou ale neodejde nikdo - na každého čeká hračka v minimální hodnotě 300 korun.

Se zakoupenou Kartou na atrakce si pak bude moci celá rodina užít spoustu zábavy na Hamleys atrakcích. Kartu přitom není nutné okamžitě vyčerpat celou, protože kredit na ní nikdy nevyprší. Za zábavou se tak do Hamleys můžete kdykoli vracet.
 
Právě atrakce, maskoti nebo tvůrčí dílny jsou tím, co Hamleys odlišuje od ostatních hračkářství. Díky obrovské ploše, na které se hračkářství nachází, nabízí jízdu na Benátském kolotoči, obří skluzavku nebo bloudění v zrcadlovém labyrintu plném světelných efektů a zvukových kulis.
5a5f1a28e9c7eobrazek.png

Holčičkám se určitě bude líbit i Motýlí dům s více než 600 druhy motýlů z celého světa, kluci zase ocení závodní autodráhu nebo bagrování. Malí i velcí si pak mohou vyzkoušet nejnovější trend v oblasti hraní – virtuální realitu. Od včerejška v Hamleys také najdete zbrusu novou výstavu Czech Repubrick, kde jsou na ploše více než 1200 m2 k vidění ty nejzajímavější české památky složené z LEGO kostek.
5a5f1a3376efaobrazek.png

Reklama