Trendy se mění jako aprílové počasí. Co bylo loni in, letos už je zase out, postesknete si. Neberte to tak vážně. Nemusíte mít přece všechno, abyste působila stylově. Některé takzvané stylové vychytávky, které nám předkládají prestižní módní časopisy, mohou být i nadčasové. Nevěříte? Já vám dnes prozradím, které to jsou, a možná zjistíte, že jich máte spoustu doma. Jenom o nich nevíte.

Teď budete v obraze a můžete je oprášit.

Barvičky

kk

Hlavně růžová a žlutá. Osvěžující koktejl těchto dvou barev působí chladivě a trochu retro.

Korálová

jj

Teplá barva korálů je letos opět in. Nemusíte se do ní obléknout od hlavy k patě jako modelka, stačí jeden kousek a doplnit náhrdelníkem. Třeba z korálů (který zahálel hluboko ve vaší šperkovnici a vy jste si myslela, že jsou dávno pasé) nebo alespoň bižuterií v tomto příjemném a lichotivém odstínu.

Tyrkys

kk

Tyrkysová je další vyloženě letní barva, která vás rozzáří. Navíc vypadá skvěle jak na světlé, tak na opálené kůži. Jak vidíte, tyrkysovou můžete dávkovat po troškách. I tak budete nepřehlédnutelná.

Neonky

hhh

Za málo peněz hodně muziky. Neonové odstíny se budou skvěle vyjímat i na vašich nehtech. Podívejte se, jak je kombinovat s barvou bot ZDE

Přírodní kameny

uuu

Všimněte si, jak nám to všechno krásně zapadá do letní barevnice. Máte-li doma přívěsky z barevných polodrahokamů, letos je můžete opět s plnou parádou nosit.

Etno

kk

Ani v létě se nechcete vzdát své oblíbené černé? Nemusíte, stačí ji nakombinovat s rustikálními doplňky nejlépe ve zlaté a oranžové a dostanete nový etno styl.

Třásně

kk

Cokoliv s třásněmi letos opravdu letí. Ale pozor, nepleťme si to s country stylem.

Klobouky

kk

Nejvíc in jsou ty v pánském stylu, ale chcete-li být víc v obraze, neuděláte chybu, když kliknete na článek ZDE

Šortky

lll

Nejžhavější novinkou jsou sice šortkové kombinézy, ale kde je řečeno, že je nemůžete mít separátně. Stačí je doplnit topem ve stejné barvě a dojem overalu je dokonalý.

Boty

jjj

Jednoznačně vedou boty na platformě a klínku s volnou špičkou. Že by se u vás alespoň jedny nenašly?

Tak co, milé ženy-in, kolik stylových letních vychytávek máte doma a ani o tom nevíte?

Dáte jim novou šanci? Která se vám líbí nejvíc a kterou byste si klidně odpustila. Napište!