Herečky v rozhovorech často říkají, že raději ztvárňují záporné role, protože se jim prý lépe hrají. A asi na tom něco bude, jinak by nevznikaly geniální role těch největších intrikánek a manipulátorek, které jsou schopny čehokoliv. A my jsme pro vás vybraly ty nejproradnější potvory z divácky úspěšných seriálů i filmů!

1. Amanda Woodward, seriál Melrose Place
woman

První velkou mrchou, kterou chci zmínit, je rozhodně Amanda ze seriálu Merlose Place. Populární seriál z devadesátých let si s chutí zapínali hlavně ti, kteří chtěli koukat na mazanou a nemilosrdnou blondýnu, která házela svým seriálovým přátelům klacky pod nohy. Nosila krátké minisukně, vysoké podpatky, těsné svetříky a vždy si vzala to, co chtěla.

2. Catherine Tramell, film Základní instinkt
woman

Velmi sexy Sharon Stone hraje úspěšnou, sebevědomou spisovatelku. Vystudovaná psycholožka, chodící zásadně bez spodního prádla, si pohrává s celým policejním oddělením, které u výslechu celé odzbrojila tím, když si elegantně přehodila nohu přes nohu!

3. Katherine Parker, film Podnikavá dívka
woman

Představitelku Katherine si zahrála Sigourney Weaver. Ve snímku vystupuje ke své podřízené Tess (Melanie Griffith)velmi přátelsky, dá Tess několik dobře míněných rad a na oplátku vyslechne Tessin nápad na výhodnou obchodní transakci. Nápad jí pak zcela chamtivě ukradne!

4. Kathryn Merteuil, film Velmi nebezpečné známosti
woman

Zhýčkaná luxusem a zhýralá Kathryn, kterou hraje Sarah Michelle Gellar, kuje pikle a vůbec se za to nestydí. Kvůli tomu, že dostala kopačky od svého přítele, který vyměnil její rafinovaný půvab za panenskou nevinnost naivní Cecile, se rozhodla pro intriky a působí zlo všem ve svém okolí.

5. Elle Driver, film Kill Bill 1 a 2
woman

Mrcha Elle alias Černá mamba, geniálně ji ztvárnila herečka Daryl Hannah, se pokusila zabít profesionální vražedkyni zvanou Nevěsta, tu hraje Uma Thurman. Sexy blondýna Elle nosí černou pásku přes oko a černého jedovatého hada, nikdo si před ní nemůže být jistý!

6. Alexis Colby, seriál Dynastie
woman

Kdo by neznal Alexis, mrchu z legendárního televizního seriálu Dynastie! Joan Collins hrála zákeřnou Alexis velmi přesvědčivě. Zlikvidovala každého, kdo jí stál v cestě! A milovala klobouky!

7. Cruella De Vil, film 101 dalmatinů
woman

Cruella je zlá a posedlá zvrácenou touhou po kožichu z jemných kůžiček štěňátek dalmatinů. Jde si krutě za svým snem a pro psí kožich je schopná udělat cokoliv!

Kterou filmovou mrchu máte nejraději vy? Zapomněli jsme v našem výběru na někoho? Napište nám do diskuse!

Reklama