Sud, který okouzlí každého svou velikostí i obsahem. V Jameson Barrel teče whiskey proudem a máš z něj nejlepší výhled na celý festival. Můžeš si v něm míchat svůj ideální Jameson Ginger, ochutnávat novinku Jameson Caskmates anebo dávat drinky, které už dobře znáš. Ve stejný moment mluvit s kamarády a sledovat dění na hudebním pódiu. Není těžké mu podlehnout. A není lehké z něj odejít. 

„Je to strategické místo, vidíte a slyšíte všechno, co chcete, máte po ruce super pití a skvělou obsluhu. My jsme se v Jameson Barrel zasekli na celý večer. Ani nevíme, jak se to stalo. Teda vlastně víme – zázvorový koktejl z whiskey a Jameson Caskmates nám v dobré společnosti zachutnal až moc,“ smějí se členové kapely Snapp Call, kteří už měli příležitost se během letošního festivalového léta do Jameson Barrel zóny podívat. A teď můžeš i ty – na Vysočina Festu.

Největším lákadlem na tomhle menu je bezpochyby Jameson Caskmates – novinka, která ti ukáže, jak skvěle se může doplňovat pivo a whiskey. Whiskey totiž občas ráda hraje hru se sudy – sud, ve kterém zrála, se naplní irským stoutem a pak se opět vyprázdní, aby propůjčil svůj prostor zase whiskey. Ta během téhle fáze dozrávání získá unikátní chuť, v níž se k typické Jameson jemnosti přidávají tóny kakaa, kávy a karamelu. A jak voní!

Jameson Barrel bude stát na Vysočina Festu celý víkend 7.–9. července. Pokud to náhodou nestíháš, poslední šanci budeš mít o měsíc později na Sázavafestu.

Tak na kytary a na sudy!

Kde najdeš Jameson Barell:

Vysočina Fest                       7.–9. 7.

Sázavafest                             4.–6. 8.

jam1

Reklama