V minulém týdnu probíhala Valentýnská fotosoutěž, ve které jste měly ostatním čtenářkám předhodit k ohodnocení toho podle Vás nejúžasnějšího, nejskvělejšího a nejchlapáčtějšího chlapa.

 

Takových mužných exemplářů se tam skutečně pár objevilo, a tak jste se mohly pokochat třeba pohledem na Romana Šebrleho, který – alespoň dle mého soudu – je opravdu mužem sympatickým a přitažlivým. K zahození není ani tento výstavní kousek, který se jmenuje David Duchovny, a ty z vás, které jihnete před pohledem Kevina Kostnera, jste si též mohly přijít na své. Mě osobně zaujala fotografie nazvaná "pohled, pod nímž tají ledy" a své sympatie jsem věnovala tomuto fešnému kapitánovi.

 

V celkovém měřítku ale mezi Vašimi nejúžasnějšími muži figurovali více méně ti Vámi nejmilovanější. A při zachování rovnice čím mladší exemplář, tím přitažlivější, jste ostatním nabízely fotografie svých dítek ještě v dupačkách. (Na druhém místě se dokonce umístil snímek z ultrazvuku

 

Takové malé batolecí stvořeníčko je sice rozhodně k zulíbání a k poňuchňání, ale rozvíjet své fantazie někam dál, až k zakázaným výšinám, by asi nebylo zrovna vhodné.

 

Je ale vidět, že ženy-in jsou především matky, protože právě jeden takový dupačkový borec zvítězil a zasloužil se tak své mamince o výhru v podobě dárkového balíčku Dove.

Výherkyní Valentýnské fotosoutěže se tedy stává čtenářka mecka se svou fotografií.

Myslím, že až Ondrášek jednou zjistí, na co má tak krásné oči, má velkou šanci postoupit a skutečně se tím nejvalentýnovatějším Valentýnem stát.

 

V každém případě všem soutěžícím čtenářkám děkujeme za účast a věříme, že jste se dobře bavily. Protože především o tom tato soutěž byla.

 

Malému Ondráškovi a jeho mamince srdečně gratulujeme a výhru posíláme.

 

Pokud si chcete prohlédnout všechny fotografie, můžete tak učinit TADY. Klikněte a kochejte se. :o))

Reklama