Zlato je symbolem úspěchu, prestiže, drahým kovem, jež patří jen vítězům. Proto i tablety Somat GOLD Micro Active získaly nyní v limitované edici zlatý obal. Dle testů nejúčinnější tablety na českém trhu (Zdroj: Tensioconsult podle metody IKW Standard, květen 2015) vás zbaví odmáčení i namáhavého drhnutí nádobí. Díky nové receptuře s miliony aktivních mikročástic proniknou hluboko do zaschlých nečistot a rozpouštějí i těžko odstranitelné zbytky jídel.

Zlatou limitovanou edici tablet do myčky Somat GOLD Micro Active zakoupíte v maloobchodním prodeji od srpna do listopadu letošního roku.

Vysoce účinné Somat GOLD tablety odstraní připečeniny i ostatní nepříjemné nečistoty z vašeho nádobí. Zejména byla posílena schopnost odstranit zbytky škrobu (např. od brambor, rýže) a těžko odstranitelné skvrny od čaje, a to vše bez potřeby odmáčení nádobí před samotným mytím.

Tablety Somat GOLD Micro Active

Tablety Somat GOLD Micro Active jsou multifunkčním řešením a obsahují všechny nejmodernější funkce pro účinné mytí a ochranu nádobí i myčky, jako je:

  • aktivátor odmáčení
  • funkce soli a oplachovače
  • ochrana myčky před vodním kamenem
  • ochrana před trvalým zakalením skla či
  • funkce pro lesk nerezového nádobí a příborů

Balení se 22 tabletami Somat GOLD Micro Active koupíte za 179 Kč, XL balení 44 tablet pak stojí 359 Kč a mega-pack balení stojí 499 Kč.

Víte, že… ?

Somat GOLD Micro Active tablety do myčky jsou nejúčinnější na českém trhu. Prokázal to test společnosti Tensioconsult podle metody IKW Standard, který byl proveden v květnu 2015.

Zlatou řadu GOLD nyní doplnila nová varianta přípravků na ruční mytí nádobí Pur GOLD Care, která silně odmašťuje a zároveň skvěle pečuje o vaše ruce.

Reklama