Říkali vám někdy, že když budete tlustá, nikdo vás nebude chtít? Tak na to zapomeňte. Svatby se totiž dočkal i nejtěžší muž na světě. Civilní svatební obřad pod názvem "Má tlustá mexická svatba" odvysílal americký televizní kanál Discovery.

Manuel Uribe, který je znám jako nejtlustší muž na světě, před časem vážil neuvěřitelných 560 kilogramů, což ho dostalo do Guinessovy knihy rekordů. Po dvou letech usilovné diety shodil 250 kilogramů a nyní váží „pouhých" 310 kilo.

Včera se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Claudií Solisovou v mexickém Monterrey při civilním obřadu. Se ženou se seznámil před čtyřmi lety a o svatbě snili už dlouho. Uribe ji ale stále odkládal. Chtěl si ji vzít až tehdy, bude-li schopný dojít před oddávajícího po svých. Věděl, že to ještě nějaký čas nepůjde, ale čekat už se mu nechtělo.

Přestože výrazně zhubnul, zatím nemůže dělat prakticky nic jiného než sedět na posteli. Nemůže ani chodit a opustit svůj dům se mu daří jen díky speciálně zkonstruovanému lůžku, se kterým ho vytáhnou ven. Na slavnostně vyzdobené posteli „stanul“, respektive ho tam dotáhl jeřáb, i před oltářem, aby si s Claudií řekli své „Ano“.

 

Reklama