Pokud sháníte povlečení, které je příjemné na dotek, skvěle saje pot, a navíc ho není potřeba žehlit, doporučujeme sáhnout po krepovém povlečení. Kvalitní krepové povlečení se vyrábí ze stoprocentní česané bavlny, takže je lehké, prodyšné, savé a přitom hřejivé. Jeho základní vlastností je střídání proužků hladké a nařasené látky, proto si skvěle zachovává tvar a nemačká se. Díky těmto skvělým užitným vlastnostem je krepové povlečení mezi hospodyňkami stále oblíbenější.
5ed50b19ba598obrazek.png

Jak vybrat krepové povlečení?

Ne všechna krepová povlečení, na která narazíte v obchodech, jsou ovšem stejně kvalitní. Na trhu se vyskytují i dovozové výrobky, které se sice jako krepové tváří, ale ve skutečnosti se jedná pouze o nekvalitní napodobeniny, které nejsou vyrobeny z čisté bavlny a obsahují příměsi umělých vláken. Ta poté způsobují horší savost a menší prodyšnost, navíc jsou podobná povlečení na dotek méně příjemná.

Kvalitní bavlněné krepové povlečení lze najít například na e-shopu Zdeněk Staněk, kde žádné z těchto potíží nehrozí. Zdeněk Staněk vyrábí povlečení v České republice již více než 20 let a zakládá si nejen na tom, aby bylo povlečení vždy vyrobené ze 100% bavlny, ale i na perfektním šití od českých šiček. Tyto krepové soupravy jsou hebké na dotek a zaručí vám dokonalý spánek, pocit sucha po celou noc, a to i v případě, že trpíte nadměrným pocením. Během horkých letních měsíců vás ochladí a v zimě naopak zahřejí. Jsou vhodná také pro astmatiky a lidi trpícími různými alergiemi.5ed50b2cdb4a6obrazek.png
U firmy Zdeněk Staněk si snadno vyberete takové povlečení, které bude odpovídat vašemu vkusu a ladit se stylem vaší ložnice či dětského pokoje, protože jsou dostupná v mnoha různých barevných provedení, ale také velikostech. Vybírat můžete z klasického krepu či z krepu LUX, který je vyroben z jemnějších přízí, a tudíž je na omak hladší a příjemnější. Pokud byste nenašli vámi vyhovující rozměry, můžete využít možnost výroby povlečení na míru.

Krepové povlečení si zkrátka zamilujete.

Zadejte při nákupu na e-shopu Zdeněk Staněk kód „CERVEN“ a získejte slevu 10 % na celý nákup.

Tip: Krepové povlečení LUX – Růžovo šedivý motýl
5ed50b24435bbobrazek.png

Více na ZDENEKSTANEK.CZ
5ed50b064f0ebobrazek.png

Čtěte také:

Reklama