bo.jpg

Nové šlehače jsou lehké, pohodlně se drží a snadno a bezpečně se ovládají. Na výběr je pět rychlostí, aby měl pokrm vždy tu správnou konzistenci, ať už potřebujete pomalu přimíchat ingredience nebo vyšlehat bílky nejvyšší rychlostí. Turbo funkce přidá extra výkon, kdykoliv ho budete potřebovat. Potěší i extra dlouhý spirálový kabel, který nabízí při přípravě jídla větší flexibilitu. Po skončení šlehání se automaticky svine, abyste mohli mixér jednoduše uklidit. Všechny plastové části, které přicházejí do kontaktu s jídlem, jsou bez obsahu BPA.

bobe1.jpgŠlehací metly FineCreamer jsou vybavené speciálními malými kuličkami, díky kterým se do zpracovávané směsi dostane mnohem více vzduchu. Výsledkem jsou nadýchaná těsta a krémy a větší objem šlehaného bílku nebo šlehačky za mnohem kratší dobu. Dva robustní hnětací háky z nerezové oceli si poradí s každým těstem, dokonce i s těžkou směsí na domácí chléb nebo na pizzu.

K dispozici jsou celkem čtyři modely, které se liší barevným provedením pláště a spirálového kabelu (bílý nebo černý) a šíří příslušenství.
Nejvybavenější model MFQ4980B má k dispozici kromě šlehací metly a hnětacích háků také sekáček na bylinky, oříšky, cibuli, maso nebo sýr, nerezovou mixovací nohu a mixovací nádobu s víkem.

bobe.jpg
 Více informací najdete na www.bosch-home.com/cz

62b042fd2fec3obrazek.png

Reklama