Odbourá zábrany.

 

Umocňuje prožitek. Zlepšuje partnerskou komunikaci.

 

 

UP!Love® je silné přírodní afrodiziakum, které vás zbaví předsudků a zábran. Po požití pocítíte uvolnění, opadnutí únavy a nastoupí pocit pohody a spokojenosti, díky čemuž se stanete vnímavějším a otevřenějším vůči svému partnerovi.

 

UP!Love® je sestaven tak, aby napomohl lépe vnímat vaše smysly. Posílí sebevědomí i v případech, kdy jsou zábrany silnější než vy. Je možné jej užívat nejen v partnerském soukromí, ale i s přáteli v baru či na večírku.

 

Účinky UP!Love®

·         zbavuje zábran a zlepšuje partnerskou komunikaci

·         prodlužuje a umocňuje sexuální prožitek

·         odstraňuje stres a navozuje pohodovou náladu

·         blahodárně účinkuje na tělo i mysl uvolněním a ztrátou psychických zábran

·         pravidelným užíváním zvyšuje vaše libido

·         jeho funkčnost v těle přetrvává až několik dní

 

 

UP!Love® je silné přírodní afrodiziakum v kapalné formě vhodné také pro podporu sexuálních funkcí. Je inspirován staletými zkušenostmi šamanů z kmene Tupi žijících v amazonských pralesích a znalostmi tradiční čínské medicíny. Obsahuje kombinaci vysoce účinných látek z 15 vzácných rostlin (SmartEssence®), které mají silné afrodiziakální účinky a byly po staletí využívány v tradičních medicínách po celém světě. Vedle výtažků z bylin obsahuje UP!Love® vysoké množství libido aktivujících prvků, jako selen, zinek a vitamíny. Pomocí přírodních rostlinných látek, které jsou lidskému tělu přirozené, odstraňuje stres a psychické bloky, navozuje pohodovou náladu a aktivuje přirozenou tvorbu pohlavních hormonů.

 

UP!Love® obsahuje SmartEssence® - vyváženou kombinaci vysoce účinných extraktů ze vzácných rostlin, vitaminů a čistých přírodních látek. Díky této unikátní kombinaci synergicky působících složek je nástup účinku rychlý, vysoko efektivní a dlouhotrvající. Nízká kalorická hodnota je kladně hodnocena všemi spotřebiteli.

 

 

Prožijte pravou lásku!

 

UP!Love® je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 

 

 

Zakoupíte v lékárnách, prodejnách Vitaland, na vybraných čerpacích stanicích nebo na www.biocen.cz