V roce 2014 si na party do VIP místnosti po svém koncertě Artpop v Paříži Lady Gaga oblékla nafukovací stříbrné šaty ve tvaru hvězdy. Jde zatím asi o jeden z nejbizarnějších outfitů, který jsme na zpěvačce mohli vidět. Hvězda byla tak velká, že v ní byla zpěvačka jen těžko k nalezení. Jednu výhodu však tento jistě dost nepohodlný outfit určitě měl. Držel zpěvačce ostatní od těla, a tak měla prostor, do něhož zasahovaly cípy hvězdy, jen a jen pro sebe.

profimedia-0211719529.jpg

Foto: Profimedia

V roce 2017 měla Lady Gaga na svém koncertě v rámci světového turné Joanne hned několik výrazných outfitů. Nejvíc z nich však vynikalo bílé body, které oblékla během písně Bad Romance. To zpěvačka doplnila velkou péřovou maskou na oči. V tomto outfitu by rovnou mohla nastoupit do role nějaké nové superhrdinky.

profimedia-0343820974.jpg

Foto: Profimedia

Na svém výletě do Manchesteru v roce 2014 Lady Gaga zase zaujala všechny přítomné extravagantním barevným outfitem, když opouštěla taneční studio na Faraday Street. Ten by sám o sobě ještě nebyl až tak šílený, alespoň s ohledem na to, na co jsme u Gagy zvyklí, kdyby ho nedoplnila helmou. Zkrátka opatrnost nade vše.

profimedia-0211311829.jpg

Foto: Profimedia

O tom, že si Lady Gaga libuje v galaktických outfitech, rozhodně není pochyb. Při předávání cen Grammy v roce 2010 se zpěvačka spojila se značkou Armani a společně vytvořili unikátní kosmickou róbu, kterou pak vynesla na červený koberec.

profimedia-0230109205.jpg

Foto: Profimedia

Rok 2010 byl na zpěvaččiny podivné outifty bohatý. Na Brit Awards si tentokrát oblékla bílé šaty od Francesca Scognamiglia, ve kterých vypadala trochu jako smrček v zasněžené krajině. Tyto šaty by samy o sobě byly poměrně nenápadné, kdyby je Gaga nedoplnila obrovskou bílou parukou, vypadající jako padající šlehačka na vrcholu zmrzlinového poháru, a krajkovou maskou na obličej, kterou vytvořil londýnský kloboučník Philip Treacy.

profimedia-0228292361.jpg

Foto: Profimedia

Na jaře 2013 Lady Gaga zahájila módní show Philipa Treacyho v Londýně v jeho květinové „helmě“. Není to poprvé, co zpěvačka vynesla klobouk od tohoto známého návrháře. V jeho kouscích si doslova libuje. Zvláštní výrazný doplněk pak doladila zelenými semišovými šaty a legínami. Možná mělo její tělo připomínat stonek. Zkrátka jako něžná květinka.

profimedia-0142052249.jpg

Foto: Profimedia

Jen málokdo by nezaznamenal šaty z masa, které Lady Gaga oblékla při předávání cen MTV v roce 2010. Oděv byl skutečně ušit ze syrového hovězího masa. Nezvyklé šaty vymyslel návrhář Franc Fernandez a staly se jedním z nejvýraznějších momentů celého gala večera. Dalo by se říci, že zastínily i všech osm ocenění, které ten večer zpěvačka získala.

profimedia-0232704041.jpg

Foto: Profimedia

Když Lady Gaga v březnu 2014 dorazila do Roseland Ballroom v New Yorku, zřejmě se rozhodla, že ji nikdo nesmí vidět. A kdo ví, jestli skrze svůj outfit vůbec někoho viděla ona. Vypadala jako samice od yettiho. Velká bílá chlupatá koule. Bílými chlupy byla pokryta od hlavy až k patě. Jen ruce koukaly.

profimedia-0189027163.jpg

Foto: Profimedia

V Roseland Ballroom se objevila i v mnoha dalších výrazných modelech. Jedním z nich byl průhledný overal posetý rudými růžemi, které zakrývaly intimní partie. Hlavu jí halil růžový závoj. Možná chtěla alespoň na chvíli vidět svět trochu růžově.

profimedia-0188832733.jpg

Foto: Profimedia

Když se podíváme na outfity Lady Gaga, mohli bychom mít pocit, že je každý den Halloween. A jinak tomu není ani u jejího oblečku v japonském stylu, v němž byla v roce 2013 zachycena fotografy, když opouštěla hotel Langham. Doplnila ho ještě obřím deštníkem připomínajícím mušli a páskovými sandály s bambulkami. Tento outfit bychom mohli nazvat gejša ve stylu Lady Gaga.

profimedia-0234980762.jpg

Foto: Profimedia

Tentýž rok v Londýně, kam přiletěla kvůli svému vystoupení v X-Factoru, zase vypadala, jako by vylezla z hororového filmu. Rozcuchané bílé háro, rozevláté vlasy, obličej a končetiny natřené bílou barvou. Zkrátka zombie verze Lady Gaga.

profimedia-0234769367.jpg

Foto: Profimedia

Podobně strašidelný bizarní outfit na sobě měla, i když opouštěla londýnský hotel. Šaty z proužků látky ladily s těmi, které měla ve vlasech. V bílém kostýmu natřená opět bílou barvou působila, jakoby zrovna vstala z mrtvých. Jen rudá rtěnka svítila na dálku.

profimedia-0234825210.jpg

Foto: Profimedia 

Reklama